Fundusze Unijne

Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Podaruj pracownikom wyjątkowy prezent świąteczny - zadbaj o ich zdrowie

Zbliża się koniec roku kalendarzowego, a wraz z nim Święta Bożego Narodzenia. To doskonała okazja do tego, by docenić swoich pracowników i ich codzienny wkład w rozwój firmy. Jak najlepiej zadbać o pracowników i podziękować im za kolejny rok wspólnej pracy? Jakie prezenty świąteczne wybrać dla zespołu? W tym roku postaw na oryginalny prezent świąteczny – podaruj pracownikom zdrowie, organizując dla nich badania profilaktyczne, oraz konsultacje ze specjalistami w miejscu pracy, lub vouchery na badania do wykorzystania w dogodnym momencie.

 

Pracownicy coraz bardziej doceniają pracodawców, którzy w ramach benefitów lub prezentów wręczanych w okresie świątecznym oferują działania wspierające zdrowie zespołu. Jest to jeden z powodów, dla którego warto, wybierając prezent dla pracowników, skupić się na kwestiach zdrowotnych. Firmowy upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia może pomóc pracownikom zadbać o ich zdrowie i pokazać im, że są doceniani przez pracodawcę.

Najlepszy prezent świąteczny – sprawdź, jak możesz zadbać o zdrowie zespołu

Planując wyjątkowy prezent dla pracowników możesz wybrać, jakie badania profilaktyczne będą wykonywane w Twojej firmie. Również vouchery mogą obejmować pakiet dowolnych badań profilaktycznych, dzięki czemu dopasujesz ofertę do potrzeb swoich pracowników. Najczęściej wybierane przez pracodawców badania, które możemy zorganizować również dla Twoich pracowników to:

To jednak nie wszystko, możemy również zorganizować dowolne badania czy aktywności – stacjonarne lub online, dostępne w naszym portfolio. Możliwa jest organizacja dni zdrowia skupiających się na dowolnym, wybranym temacie w obszarze zdrowia.

Zdrowotne prezenty gwiazdkowe – korzyści dla Twoich pracowników:

Zdrowie pracowników zyskiem firmy, czyli korzyści dla pracodawcy:

Chcesz docenić pracowników i podarować im wyjątkowy prezent z okazji Świąt? Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci, jaki będzie najlepszy prezent dla Twoich pracowników.

 

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn