Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Podaruj pracownikom wyjątkowy prezent na święta - zadbaj o ich zdrowie

Zbliża się koniec roku kalendarzowego, a wraz z nim Święta. To doskonała okazja do tego, by docenić swoich pracowników i ich codzienny wkład w rozwój firmy. Jak najlepiej zadbać o pracowników i podziękować im za kolejny rok wspólnej pracy? Postaw w tym roku na wyjątkowy prezent – podaruj pracownikom zdrowie na święta, organizując dla nich badania profilaktyczne, oraz konsultacje ze specjalistami w firmie, lub vouchery na badania do wykorzystania w dogodnym momencie.

Możesz wybrać, jakie badania profilaktyczne będą wykonywane w Twojej firmie. Również vouchery mogą obejmować pakiet dowolnych badań profilaktycznych, dzięki czemu dopasujesz ofertę do potrzeb swoich pracowników. Najczęściej wybierane przez pracodawców badania, które możemy zorganizować również dla Twoich pracowników to:

Oprócz wyżej wymienionych, możemy zorganizować dowolne badania dostępne w naszym portfolio.

Korzyści dla Twoich pracowników:

Korzyści dla pracodawcy:

Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami, w celu zorganizowania badań profilaktycznych lub zakupu voucherów dla Twoich pracowników.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie Kryzysowe

Od wielu lat rozwijamy naszą organizację, jak również współpracę ze sprawdzonymi bardzo wartościowymi Partnerami biznesowymi – aby móc w odpowiedniej chwili zaproponować poniżej skrótowo opisany wyjątkowy produkt. Jest to najbardziej

Czytaj więcej »
Auditowanie systemów zarządzania wg wytycznych ISO 19011

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

Czytaj więcej »