Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Podaruj pracownikom wyjątkowy prezent na święta - zadbaj o ich zdrowie

Zbliża się koniec roku kalendarzowego, a wraz z nim Święta. To doskonała okazja do tego, by docenić swoich pracowników i ich codzienny wkład w rozwój firmy. Jak najlepiej zadbać o pracowników i podziękować im za kolejny rok wspólnej pracy? Postaw w tym roku na wyjątkowy prezent – podaruj pracownikom zdrowie na święta, organizując dla nich badania profilaktyczne, oraz konsultacje ze specjalistami w firmie, lub vouchery na badania do wykorzystania w dogodnym momencie.

Możesz wybrać, jakie badania profilaktyczne będą wykonywane w Twojej firmie. Również vouchery mogą obejmować pakiet dowolnych badań profilaktycznych, dzięki czemu dopasujesz ofertę do potrzeb swoich pracowników. Najczęściej wybierane przez pracodawców badania, które możemy zorganizować również dla Twoich pracowników to:

Oprócz wyżej wymienionych, możemy zorganizować dowolne badania dostępne w naszym portfolio.

Korzyści dla Twoich pracowników:

Korzyści dla pracodawcy:

Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami, w celu zorganizowania badań profilaktycznych lub zakupu voucherów dla Twoich pracowników.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Forum Zdrowego Biznesu

Wybraliśmy Liderów Zdrowego Biznesu

Zakończyła się tegoroczna edycja Konkursu Liderów Zdrowego Biznesu, którego tematem przewodnim było „Budowanie potencjału zdrowotnego pracowników – działania z zakresu zarządzania zdrowiem w przedsiębiorstwie”. Laureaci konkursu: I miejsce tytuł Złotego

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń 2013

Dział szkoleń Team Prevent Poland zaprasza do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń na rok 2013. Wersję online harmonogramu szkoleń udostępniliśmy tutaj. Formularz zamówienia katalogu szkoleń 2013. W razie jakichkolwiek

Czytaj więcej »

Świąteczny Brunch Jakościowy

  W dniu 18 grudnia br. w Hotelu Azyl w Kątach Wrocławskich po raz kolejny odbył się świąteczny BRUNCH JAKOŚCIOWY. Spotkanie cieszyło się jak zawsze dużym zainteresowaniem ze strony naszych

Czytaj więcej »