Zorganizuj event prozdrowotny

W pracy ludzie spędzają ponad 50% swojego czasu, dlatego kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia stają się warunki, w których pracują. Doświadczenie uczy, że tylko „zdrowe i bezpieczne“ przedsiębiorstwa, które są dumne ze swoich zdrowych i zadowolonych pracowników, są w stanie utrzymać na rynku dobrą pozycję i osiągać trwałe sukcesy.

Zalety prozdrowotnej polityki firmy

Uwaga poświęcona zdrowiu pracowników wzmacnia wizerunek pracodawcy. Zdrowi pracownicy są efektywniejsi i lepiej zmotywowani generując przy tym mniej kosztów dla swojego pracodawcy. Obniżone koszty absencji chorobowej, mniejsza liczba wypadków w pracy, niższe ryzyko zawodowe, a tym samym zmniejszone koszty ubezpieczeń, pozytywnie wpływają na finanse organizacji.

Team Prevent Twoim partnerem
Firma Team Prevent organizuje na terenie przedsiębiorstw swoich klientów tematyczne Dni Zdrowia, w ramach których ich uczestnicy mają możliwość przebadania się, otrzymania specjalistycznych konsultacji i pogłębienia swojej wiedzy na temat zachowań prozdrowotnych. To nasi klienci najlepiej znają swoich pracowników i ich potrzeby, dlatego swoją ofertę zawsze dostosowujemy do ich oczekiwań.

Zorganizuj Dni Zdrowia w swojej firmie

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Po ilu latach musimy powtórzyć okresowe szkolenie bhp?

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »