Fundusze Unijne

Zorganizuj event prozdrowotny

W pracy ludzie spędzają ponad 50% swojego czasu, dlatego kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia stają się warunki, w których pracują. Doświadczenie uczy, że tylko „zdrowe i bezpieczne“ przedsiębiorstwa, które są dumne ze swoich zdrowych i zadowolonych pracowników, są w stanie utrzymać na rynku dobrą pozycję i osiągać trwałe sukcesy.

Zalety prozdrowotnej polityki firmy

Uwaga poświęcona zdrowiu pracowników wzmacnia wizerunek pracodawcy. Zdrowi pracownicy są efektywniejsi i lepiej zmotywowani generując przy tym mniej kosztów dla swojego pracodawcy. Obniżone koszty absencji chorobowej, mniejsza liczba wypadków w pracy, niższe ryzyko zawodowe, a tym samym zmniejszone koszty ubezpieczeń, pozytywnie wpływają na finanse organizacji.

Team Prevent Twoim partnerem
Firma Team Prevent organizuje na terenie przedsiębiorstw swoich klientów tematyczne Dni Zdrowia, w ramach których ich uczestnicy mają możliwość przebadania się, otrzymania specjalistycznych konsultacji i pogłębienia swojej wiedzy na temat zachowań prozdrowotnych. To nasi klienci najlepiej znają swoich pracowników i ich potrzeby, dlatego swoją ofertę zawsze dostosowujemy do ich oczekiwań.

Zorganizuj Dni Zdrowia w swojej firmie

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn