Katalog szkoleń

Katalog szkoleń 2022

Szkolenia pracowników są jedną z fundamentalnych długofalowych inwestycji firmy. Dzięki szkoleniom nie tylko poprawiane są umiejętności pracowników, ale także zwiększana jest efektywność i wydajność pracy, a tym samym rosną zyski firmy.

Nasz katalog szkoleń zawiera pełną ofertę naszych usług. Wszystkie szkolenia (zarówno stacjonarne, jak i online) oferujemy w formie szkoleń otwartych oraz zamkniętych. Dodatkowo rozszerzyliśmy nasz wachlarz usług o kolejne szkolenia e-learningowe, które wzbogacone są o filmy, interaktywne elementy, gry i quizy, dzięki którym uczestnik szkolenia lepiej i łatwiej przyswaja nowe informacje.

Katalog szkoleń w wersji elektronicznej stał się bardziej nowoczesny – posiada elementy interaktywne, które ułatwiają poruszanie się w nim oraz usprawniają odszukiwanie interesujących treści.

Wypełnij formularz i pobierz katalog

Administratorem danych zawartych w formularzu jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.