Fundusze Unijne
Tworzenie stron www

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Współczesna infrastruktura IT powinna się składać z usług, które można ze sobą swobodnie łączyć, a przy tym zapewniają one niezawodną i wydajną pracę. Dlatego wybranie odpowiedniego partnera, który wspiera rozwiązania IT, jest kluczem do sukcesu.

Nasi informatycy zapewnią profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną w Twojej firmie. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Projektowanie stron internetowych i aplikacji WWW

W dzisiejszych czasach każda firma powinna zaznaczyć swoją obecność w internecie, a najłatwiej zrobić to za pomocą estetycznej i nowoczesnej strony internetowej. Zdecydowana większość potencjalnych klientów poszukuje dostawców korzystając z wyszukiwarki internetowej, a każdemu dostawcy powinno zależeć, żeby łatwo było go znaleźć.

Profesjonalna strona internetowa buduje również markę przedsiębiorstwa i pozytywnie wpływa na jego wizerunek w oczach klienta.

Strony internetowe to jednak nie tylko internetowe wizytówki – często mogą oferować klientowi możliwość zalogowania się, sprawdzenia stanu projektów, dawać dostęp do internetowego biura obsługi klienta czy umożliwiać kontakt z działami handlowym lub technicznym. Są to rozwiązania wygodne i praktyczne, przynoszące przedsiębiorstwu i jego klientom wymierne korzyści.

Dlaczego warto posiadać nowoczesną stronę internetową?

Profesjonalny wizerunek firmy

Strona internetowa to w wielu przypadkach pierwszy kontakt klienta z naszym przedsiębiorstwem. Jeżeli nie posiadamy strony www lub jest ona przestarzała i nieestetyczna, może to negatywnie odbić się na tym, jak naszą firmę będzie postrzegał klient, lub wręcz całkowicie zniechęcić go do dalszych działań. Ważne również jest, aby strona internetowa była responsywna, czyli wyświetlała się odpowiednio zarówno na dużych monitorach, laptopach, jak i ekranach smartfonów.

Nowoczesne możliwości komunikacji z klientem

Posiadając stronę internetową stwarzamy naszym klientom nowe możliwości interakcji z naszą firmą. W zależności od specyfiki przedsiębiorstwa możemy stworzyć internetowe biuro obsługi klienta, udostępnić moduł wsparcia technicznego (helpdesk), umożliwić zapisywanie się na newsletter, budować rozbudowane formularze kontaktowe czy integracje z innymi aplikacjami (Skype, Facebook, Slack itd.).

Analiza potrzeb i zachowań klientów

Nowoczesne strony internetowe potrafią w bezpieczny sposób pozyskiwać dane, które możemy wykorzystać przy budowaniu naszej oferty czy tworzeniu planów marketingowych. Dzięki współczesnym metodom analitycznym możemy sprawdzić, które elementy strony cieszyły się największym zainteresowaniem i która reklama sprawiła, że klient zdecydował się na kontakt z naszą firmą czy zakup w sklepie internetowym.

Jak do robienia stron internetowych podchodzą specjaliści SQD Alliance?

  • Korzystamy z nowoczesnych i stale wspieranych technologii. Dzięki temu robione przez nas strony internetowe są nie tylko przyjazne wyszukiwarkom takim jak Google, ale również niezwykle łatwo je w przyszłości rozbudowywać o kolejne funkcjonalności i moduły.

  • Nasze strony wykonujemy tak, aby każdy w przyszłości mógł je łatwo edytować, aktualizować i zmieniać treść. Po stworzeniu strony przeszkolimy wskazanych pracowników tak, aby byli oni w stanie samodzielnie uzupełniać je o nowe informacje czy zdjęcia.

  • Dbamy o spójność komunikacji wizualnej. Jeżeli firma posiada już logotyp czy wizytówki, z których jest zadowolona, tworzoną stronę dostosujemy do już istniejącego materiału. Chętnie również podejmiemy się stworzenia kompleksowej komunikacji, zaczynając od logo, przez stronę www, aż po papier firmowy czy identyfikatory.

Chcesz o coś zapytać?