Referencje

vestas

Szkolenia organizowane przez SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) są interesujące, efektywne i w pełni wyczerpują daną tematykę. To, co cechuje firmę SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), to profesjonalne podejście w realizacji zadań.

Firma Vestas Poland Sp. z o.o.

nkt

Specjaliści SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wykazali się profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą meryoryczną, dzięki czemu świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Firma NKT Cables S.A.

hutchinson

Z przyjemnością pragniemy polecić SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) jako niezawodnego i zaufanego partnera biznesowego.

Firma Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Cemex

Z pełną świadomością polecamy usługi SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wszystkim firmom, które są zainteresowane zorganizowaniem dla swoich pracowników ciekawych, kształtujących postawy prozdrowotne eventów.

Firma Cemex Polska Sp. z o.o.

Śląsk

Wysoka jakość wykonywanych usług, daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb, to atuty firmy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), pozwalające na polecenie jej usług wszystkim w zakresie organizacji i obsługi wydarzeń prozdrowotnych.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

TEKSID

W ramach współpracy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wspiera naszą firmę pracownikami produkcyjnymi pochodzącymi z Ukrainy, a także organizuje eventy dotyczące pierwszej pomocy, ochrony środowiska, czy też dni zdrowia. Obsługa naszej firmy jest zawsze sprawna i profesjonalna.

Specjaliści SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w wykonywaną pracę, posiadające rozległą wiedzę dotyczącą swojej branży.

Firma TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o.

Sigit

Współpraca w ramach obsługi z zakresu ochrony środowiska, bhp, a także szkoleń obejmujących tematy ppoż., bhp oraz pierwszej pomocy – usługi są realizowane profesjonalnie i na wysokim poziomie. Szkoleniowcy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) to doświadczeni i merytoryczni fachowcy.

Firma Sigit Poland Sp. z o.o.

NSG Logo CMYK

Firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), która w dniu 11.10.2018 zorganizowała i przeprowadziła dla pracowników wydarzenie z zakresu Dni Zdrowia. Firma dąży do spełnienia wszelkich wymagań i oczekiwań klienta. Zespół cechuje terminowość, rzetelność, wysoki poziom zaangażowania w projekty oraz zdolności interpersonalne.

Firma NSG Group

kiel

Współpraca w zakresie realizacji projektu Problem Solving, polegającym na obserwacji procesu reklamacji, ocenie i analizie problemów, przedstawieniu wyników analizy prezentacji. Cały projekt był realizowany w sposób zaplanowany, zgodny z naszymi oczekiwaniami, a efektem warsztatów jest praktyczna wiedza i skuteczne określenie działań w naszych procesach.

Firma Kiel Polska Sp. z o.o.

unimet logo

Specjaliści firmy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) od początku współpracy wykazują się kompetencjami i profesjonalizmem, a dzięki doświadczeniu jakie posiadają, szkolenia są interesujące i angażujące dla uczestników. Konsultanci jakościowi podchodzą do zadań ze zrozumieniem i satysfakcjonująco dla naszej firmy.

Firma UNIMET AUTOMOTIVE Sp. z o.o.

Spetech

Program warsztatów z zakresu ergonomii został przygotowany tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracowników SPETECH Sp. z o .o. Dzięki położeniu szczególnego nacisku na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym, które najczęściej pojawiają się wśród naszych pracowników w związku ze specyfiką wykonywanej pracy, udało się zredukować u nich dolegliwości bólowe.

Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o. o.

Magna

Mając na uwadze staranność, wysoką jakość wykonywanych usług i bardzo dobrą organizację, a także doświadczenie, wysoko oceniamy współpracę z SQD Alliance Sp. z o. o. i polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania i świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

MAGNA Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że audyty bezpieczeństwa pracy były realizowane równolegle z odrębnymi audytami specjalistów ds. zdrowia i epidemiologii. Dzięki temu pracownicy poszczególnych lokalizacji zayskali kompleksową wiedzę z każdej z tych dziedzin w optymalnym czasie.

SEGRO Poland Sp. z o. o.

Aktywności związane z Dniem Zdrowia oraz szkoleniem z pierwszej pomocy zostały przeprowadzone w preferencyjnych godzinach dla każdego pracownika naszego zakładu. Mając na uwadze specyfikę pracy w firmie RECARO, specjaliści SQD Alliance zaplanowali i przeprowadzili badania w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócić ciągłość produkcji.

RECARO

Profesjonalnie zrealizowany audyt posłużył nam do niezależnej weryfikacji bezpieczeństwa pracy w naszym zakładzie i podniósł naszą świadomość. Został przeprowadzony terminowo przez zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów, wykazujących się komunikatywnością i innymi niezbędnymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Winkelmann

Trenerzy zatrudniani przez firmę dzielą się ze studentami swoją ekspercką wiedzą w sposób przystępny i zrozumiały. Posiadają ponadto szeroki zakres oferowanych szkoleń i zajęć, obejmujących nie tylko tematy ściśle związane z motoryzacją.

WSIiZ

Eksperci zatrudniani przez firmę SQD Alliance profesjonalnie przeprowadzili audyt ISO 14001 i 45001, a przygotowany na jego potrzeby raport daje nam szeroki pogląd na temat dostosowania norm obowiązujących w zakładzie do przepisów prawnych. Szczegółowo poinformował nas także o ewentualnych zagrożeniach związanych z niedostosowaniem się do pewnych wymogów.

Norma Polska

Program szkoleń został dostosowany do naszych potrzeb. Zawierał elementy budujące praktyczne umiejętności, takie jak m.in. analiza zdarzeń, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy oraz gaszenia pożarów. Na uwagę zasługuje wysoki poziom wiedzy trenerów, ich kompetencje, a także umiejętność aktywnego prowadzenia szkoleń grupowych z użyciem elementów grywalizacji.

Gestamp Polska Sp. z o. o.

Dzięki ekspertom SQD Alliance wdrażanie systemu zarządzania zgodnego z wymaganiami normy ISO 14001:2015 przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Zaproponowane działania wspierające prawidłowe wdrożenie w pełni odpowiadały potrzebom firmy. Zostały przeprowadzone przez personel z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania, audytorów trzeciej strony.

JAC Products Poland Sp. z o. o.

Zarówno w zakresie przygotowywania niezbędnej dokumentacji dotyczącej wniosków odpadowych, jak i operatów wodnoprawnych, eksperci SQD Alliance mogą poszczycić się dużą wiedzą merytoryczną, znajomością najnowszych wymagań określanych w polskim prawie oraz doświadczeniem. W każdym aspekcie dotyczącym ochrony środowiska możemy liczyć na pomoc doskonale przygotowanych merytorycznie specjalistów.

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Szkolenia jakościowe przygotowane dla nas przez firmę SQD Alliance były nie tylko angażujące, ale i w widoczny sposób rozwijające kompetencje pracowników. Przygotowanie szkoleń zostało przy tym poprzedzone wywiadami wśród organizatorów, w trakcie których specjaliści firmy zbadali ich potrzeby w zakresie tematyki kursów.

Adient Poland Sp. z o.o.

Na wyróżnienie zasługuje szybka i sprawna reakcja firmy SQD Alliance na zgłoszone przez nas zapotrzebowanie na pracowników. Zostali oni delegowani do naszego zakładu już w kolejnym dniu roboczym, co w efekcie pozwoliło na terminową realizację ważnego, zaplanowanego przez nas projektu.

Piast Cargo Transport Sp. z o. o.

 

Firma SQD Alliance Sp. z o.o. zrealizowała w 2021 roku dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. cykl szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz usuwania skutków wycieków substancji niebezpiecznych. Firma przygotowała kursy, które tematycznie uwzględniały specyfikę warunków pracy Spółki, uwzględniając potencjalne zagrożenia w różnych miejscach pracy oraz rozproszoną jej strukturę.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna

SQD Alliance stosuje nowoczesne rozwiązania w zakresie szkoleń. Dla naszych pracowników robotniczych wdrożono kurs w formie interaktywnej, angażujący uczestników i pomagający efektywniej przyswajać wiedzę. Na docenienie zasługuje także ciekawa forma szkolenia, stworzonego w taki sposób, by uczestnik przechodził po kolei przez kolejne pomieszczenia stacji.

BP Europa SE Oddział w Polsce

Do SQD Alliance zwróciliśmy się z uwagi na braki kadrowe wśród pracowników magazynowych do komplementacji i kontroli poprawności spakowanych wysyłek. Firma bardzo szybko odpowiedziała na nasze zapotrzebowanie i zorganizowała dla nas potrzebne wsparcie kadrowe. Dzięki udzielonemu wsparciu, prace w naszym zakładzie przebiegały bez zakłóceń.

P.H. „ALFA-ELEKTRO” Sp. z o. o.

Firma dużą wagę przykłada do terminowości wykonywanych zadań, a także przeprowadzania rozmów merytorycznych, wymiany wiadomości mailowej oraz wysyłania przez firmę raportów po wykonanej usłudze.  Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje fakt, iż w trakcie cyklicznych konsultacji współpracujemy tylko z jednym z ekspertów, który dobrze poznał specyfikę działalności naszego zakładu.

Cebi Poland Sp. z o.o.

Decydując się na zlecenie SQD Alliance przeprowadzenia oceny zgodności z wymaganiami bhp, ppoż. i ochrony środowiska poinformowaliśmy, że zależy nam na bardzo szybkim terminie realizacji. Nie stanowiło to problemu dla specjalistów firmy. Ofertę otrzymaliśmy następnego dnia roboczego, natomiast już po dwóch tygodniach został w dwóch naszych lokalizacjach i trzech jednostkach organizacyjnych przeprowadzony rzetelny, dokładny audyt.

Global Wind Service Poland Spółka z o. o.

Specjaliści SQD Alliance zapewnili naszej firmie profesjonalne wsparcie w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa maszyn. Szczególnie doceniamy szczegółowe podejście w zakresie oceny maszyn pod kątem spełnienia wymagań minimalnych, oceny zgodności maszyn oraz linii produkcyjnych z wymaganiami zasadniczymi. Rzetelnie oraz kompletnie wykonano uzupełnienie instrukcji obsługi/dokumentacji techniczno-ruchowych dla maszyn wyprodukowanych przez 1 stycznia 2003 roku.

Lumag Sp. z o.o.

Kursy zawierają nie tylko aktualną wiedzę, ale również przedstawiają ją w atrakcyjny sposób poprzez filmy instruktażowe, quizy i elementy interaktywne. Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia ma możliwość konsultacji ze specjalistą, który odpowiada na pytania związane z kwestiami poruszanymi podczas kursu.”

Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o.

SQD Alliance realizując zadnia z zakresu stałej obsługi bhp, na bieżąco przekazuje informacje o zmianach w przepisach prawa, dzięki czemu dba o przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Specjaliści dopełniają wszelkich czynności związanych z profesjonalnym wykonywaniem zadań służby bhp w naszej firmie.”

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o.

Firma szczególnie dba o to, by do realizacji usługi zapewnić najlepszych ekspertów z dziedziny bhp i zgodny z zapotrzebowaniem klienta program szkolenia. Szkolenie przygotowane dla pracowników Hochtief poprowadził specjalista certyfikowany przez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Dodatkowo program szkolenia został dostosowany do specyfiki pracy w naszej firmie.”

Hochtief Polska S.A., biuro w Krakowie