Referencje

vestas

Szkolenia organizowane przez SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) są interesujące, efektywne i w pełni wyczerpują daną tematykę. To, co cechuje firmę SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), to profesjonalne podejście w realizacji zadań.

Firma Vestas Poland Sp. z o.o.

nkt

Specjaliści SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wykazali się profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą meryoryczną, dzięki czemu świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Firma NKT Cables S.A.

hutchinson

Z przyjemnością pragniemy polecić SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) jako niezawodnego i zaufanego partnera biznesowego.

Firma Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Cemex

Z pełną świadomością polecamy usługi SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wszystkim firmom, które są zainteresowane zorganizowaniem dla swoich pracowników ciekawych, kształtujących postawy prozdrowotne eventów.

Firma Cemex Polska Sp. z o.o.

Śląsk

Wysoka jakość wykonywanych usług, daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb, to atuty firmy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), pozwalające na polecenie jej usług wszystkim w zakresie organizacji i obsługi wydarzeń prozdrowotnych.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

TEKSID

W ramach współpracy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) wspiera naszą firmę pracownikami produkcyjnymi pochodzącymi z Ukrainy, a także organizuje eventy dotyczące pierwszej pomocy, ochrony środowiska, czy też dni zdrowia. Obsługa naszej firmy jest zawsze sprawna i profesjonalna.

Specjaliści SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w wykonywaną pracę, posiadające rozległą wiedzę dotyczącą swojej branży.

Firma TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o.

Sigit

Współpraca w ramach obsługi z zakresu ochrony środowiska, bhp, a także szkoleń obejmujących tematy ppoż., bhp oraz pierwszej pomocy – usługi są realizowane profesjonalnie i na wysokim poziomie. Szkoleniowcy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) to doświadczeni i merytoryczni fachowcy.

Firma Sigit Poland Sp. z o.o.

NSG Logo CMYK

Firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland), która w dniu 11.10.2018 zorganizowała i przeprowadziła dla pracowników wydarzenie z zakresu Dni Zdrowia. Firma dąży do spełnienia wszelkich wymagań i oczekiwań klienta. Zespół cechuje terminowość, rzetelność, wysoki poziom zaangażowania w projekty oraz zdolności interpersonalne.

Firma NSG Group

kiel

Współpraca w zakresie realizacji projektu Problem Solving, polegającym na obserwacji procesu reklamacji, ocenie i analizie problemów, przedstawieniu wyników analizy prezentacji. Cały projekt był realizowany w sposób zaplanowany, zgodny z naszymi oczekiwaniami, a efektem warsztatów jest praktyczna wiedza i skuteczne określenie działań w naszych procesach.

Firma Kiel Polska Sp. z o.o.

unimet logo

Specjaliści firmy SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) od początku współpracy wykazują się kompetencjami i profesjonalizmem, a dzięki doświadczeniu jakie posiadają, szkolenia są interesujące i angażujące dla uczestników. Konsultanci jakościowi podchodzą do zadań ze zrozumieniem i satysfakcjonująco dla naszej firmy.

Firma UNIMET AUTOMOTIVE Sp. z o.o.

Spetech

Program warsztatów z zakresu ergonomii został przygotowany tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracowników SPETECH Sp. z o .o. Dzięki położeniu szczególnego nacisku na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym, które najczęściej pojawiają się wśród naszych pracowników w związku ze specyfiką wykonywanej pracy, udało się zredukować u nich dolegliwości bólowe.

Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o. o.

Magna

Mając na uwadze staranność, wysoką jakość wykonywanych usług i bardzo dobrą organizację, a także doświadczenie, wysoko oceniamy współpracę z SQD Alliance Sp. z o. o. i polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania i świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

MAGNA Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.