Fundusze Unijne
Stała obsługa informatyczna firm

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Współczesna infrastruktura IT powinna się składać z usług, które można ze sobą swobodnie łączyć, a przy tym zapewniają one niezawodną i wydajną pracę. Dlatego wybranie odpowiedniego partnera, który wspiera rozwiązania IT, jest kluczem do sukcesu.

Nasi informatycy zapewnią profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną w Twojej firmie. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Stała obsługa informatyczna firm

Outsourcing usług IT jest rozwiązaniem coraz chętniej stosowanym przez przedsiębiorstwa każdej wielkości. Zlecenie stałej obsługi informatycznej odpowiedniej firmie zewnętrznej, to przede wszystkim oszczędność, brak konieczności budowania własnego zespołu informatyków oraz możliwość stałego korzystania z doświadczenia specjalistów.

Dlaczego warto wybrać outsourcing IT?

Optymalizacja kosztów

To zleceniodawca decyduje o tym, jak i w jakim zakresie chce skorzystać z zewnętrznego zespołu specjalistów, dzięki czemu posiada pełną kontrolę nad wydatkami. Pozwala to również na rezygnację z utrzymywania własnego działu IT, co przekłada się na ogromne oszczędności, które można przeznaczyć na rozwój pozostałych pracowników lub kluczowych obszarów działalności.

Doświadczenie

Obsługa zewnętrzna to zespół doświadczonych profesjonalistów na wyciągnięcie ręki, bez konieczności długotrwałej i kosztownej rekrutacji, która wcale nie gwarantuje odpowiednich efektów. Spojrzenie osób spoza struktur firmy pozwala również na wychwycenie zagrożeń i szans, które czasami trudno zobaczyć od środka.

Odpowiedzialność

Specjaliści firmy zewnętrznej nie tylko wykonują powierzone im zadania, ale również biorą za nie pełną odpowiedzialność. Bezpieczeństwo sieci, komputerów, a także wszelkich danych, które są powierzane Państwa firmie to kwestie, którymi należy zająć się w pierwszej kolejności. Warto powierzyć to zespołowi fachowców, który dopilnuje również takich kwestii jak legalność oprogramowania.

W czym specjaliści IT SQD Alliance są lepsi od pozostałych?

  • Oferujemy pełen zakres usług informatycznych. Korzystając z obsługi stałej otrzymujesz preferencyjne propozycje w przypadku budowy sieci monitoringu czy tworzenia strony internetowej.

  • Stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania i niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, którą się opiekujemy, zawsze zachowujemy te same, najwyższe standardy obsługi i bezpieczeństwa. Dzięki temu nawet niewielkie przedsiębiorstwa mają dostęp do rozwiązań klasy enterprise i korporacyjnej.

  • Jesteśmy mobilni i posiadamy szerokie możliwości pomocy zdalnej, dzięki czemu czas reakcji jest ograniczony do minimum. W zależności od zakresu obsługi nasi pracownicy mogą również pełnić dyżury w firmie klienta, co pozytywnie wpływa na obieg informacji i ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami, a specjalistą IT.

Chcesz o coś zapytać?