Fundusze Unijne
Usługi informatyczne - instalacje monitoringu CCTV

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Współczesna infrastruktura IT powinna się składać z usług, które można ze sobą swobodnie łączyć, a przy tym zapewniają one niezawodną i wydajną pracę. Dlatego wybranie odpowiedniego partnera, który wspiera rozwiązania IT, jest kluczem do sukcesu.

Nasi informatycy zapewnią profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną w Twojej firmie. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Instalacje monitoringu CCTV

Monitoring wizyjny jest jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie firmowego mienia i danych. Ma również ogromny wpływ na bezpieczeństwo pracy wszystkich osób przebywających w firmie oraz pozwala na uniknięcie wielu sytuacji spornych pomiędzy pracownikami, a pracodawcą.

Jakie są zalety monitoringu wizyjnego?

Łatwość wdrożenia

Obecnie profesjonalny monitoring wizyjny nie wiąże się ani z dużymi kosztami, ani z uciążliwymi pracami instalacyjnymi. W większość przypadków wybór kamer i rejestratorów IP umożliwia podłączenie każdego z punktów na jednym przewodzie sieciowym. Taka instalacja jest nie tylko bardziej stabilna od klasycznych rozwiązań video, ale też ułatwia wszelkiego rodzaju prace modernizacyjne czy reakcję w przypadku awarii.

Bezpieczeństwo mienia

Pomieszczenia i budynki należące do firmy, a także to, co się w nich znajduje, wymaga należytego zabezpieczenia. Kamery monitoringu przemysłowego działają zarówno prewencyjnie, jak i umożliwiają uzyskanie dowodów w sytuacjach, które mogą ich wymagać.

Bezpieczeństwo pracowników

Monitoring wpływa również pozytywnie na bezpieczeństwo pracowników, zniechęcając do nieprzestrzegania procedur czy zasad bhp.  W razie wypadku ułatwia postępowanie wyjaśniające, pozwalając ustalić jego przebieg i przyczyny.

Co zyskasz zlecając wykonanie sieci monitoringu naszym specjalistom?

  • Nasze rozwiązania dostosujemy do potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy należy zabezpieczyć jedno stanowisko, czy całą halę produkcyjną, znajdziemy optymalne i wysokiej jakości rozwiązanie. Posiadamy także doświadczenie w instalacjach monitoringu miejskiego opartego na radioliniach. Instalowane przez nas kamery zabezpieczały m.in koncerty i inne imprezy masowe. Wykonujemy również instalacje pod nadzorem konserwatora zabytków, jeżeli tego wymaga specyfika zlecenia.

  • Do zleceń podchodzimy kompleksowo, od zakupu sprzętu, przez instalację, aż po skonfigurowanie kamer czy zdalnych dostępów do rejestratora. Pomożemy również w zabezpieczeniu nagrań.

  • Gwarantujemy szybkie reakcje w razie awarii, niezależnie od ich przyczyny. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania pomocy zdalnej, a gdy zachodzi taka konieczność, nasi specjaliści zawsze dotrą do lokalizacji klienta. 

Chcesz o coś zapytać?