Fundusze Unijne
Zarządzanie zdrowiem - dni zdrowia

Świadomy i odpowiedzialny biznes coraz częściej ukierunkowany jest na kwestie związane z promocją zdrowia i budowaniem zaangażowania pracowników poprzez efektywne zarządzanie zdrowiem.

Współpracując z nami otrzymujesz pełen wachlarz narzędzi i rozwiązań, które pozwolą rozwinąć działania prozdrowotne w Twojej firmie. Dzięki specjalistom w zakresie zarządzania zdrowiem, psychologom, fizjoterapeutom oraz ratownikom medycznym jesteśmy w stanie dostosować się do każdego zlecenia oraz specyfiki klienta.

Dodatkowo na eksperckim blogu dzielimy się z Tobą wiedzą naszych specjalistów. Znajdziesz tam m.in. interesujące artykuły, ciekawostki, infografiki. 

Dni zdrowia

Dlaczego profesjonalna sieć w firmie jest ważna?

Organizacja na terenie własnego przedsiębiorstwa tematycznych dni zdrowia, podczas których pracownicy mają możliwość wykonania podstawowych badań, otrzymania specjalistycznych konsultacji oraz pogłębienia swojej wiedzy na temat zdrowego stylu życia, to coraz częściej wybierana forma budowania edukacji zdrowotnej pracowników.

Kompleksowa organizacja tego typu wydarzeń oraz współpraca zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym, sprawiają, że pracodawca jest w stanie zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze, otrzymując jednocześnie wydarzenie w pełni dopasowane do jego oczekiwań oraz preferencji.

Dlaczego warto organizować dni zdrowia oraz eventy prozdrowotne?

 • Poprawisz komunikację i integrację zespołu
 • Zwiększysz motywację i zaangażowanie pracowników
 • Uatrakcyjnisz wydarzenia firmowe
 • Wzmocnisz wizerunek odpowiedzialnego pracodawcy
 • Podniesiesz świadomość dotyczącą zdrowego stylu życia wśród pracowników

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

 • Wydarzenia o tematyce prozdrowotnej – dni zdrowia, dni bhp
 • Konsultacje specjalistyczne
 • Badania diagnostyczne
 • Warsztaty, instruktaże i pokazy
 • Gry dydaktyczne dla dzieci
 • Pikniki rodzinne

Dowiedz się więcej o wszystkich aktywnościach organizowanych w ramach dni zdrowia wchodząc na www.dnizdrowia.pl

Zobacz, jak wyglądają nasze eventy

nms poland

Usługi w obszarze zarządzania zdrowiem realizowane są we współpracy z firmą NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. będącej, wraz z SQD Alliance, częścią grupy partnerskiej.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Chcesz o coś zapytać?