Fundusze Unijne
Zakup sprzętu IT

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Współczesna infrastruktura IT powinna się składać z usług, które można ze sobą swobodnie łączyć, a przy tym zapewniają one niezawodną i wydajną pracę. Dlatego wybranie odpowiedniego partnera, który wspiera rozwiązania IT, jest kluczem do sukcesu.

Nasi informatycy zapewnią profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną w Twojej firmie. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Zakup sprzętu i oprogramowania

Nowoczesny sprzęt IT oraz aktualne oprogramowanie potrzebne są w każdej firmie. Zapewniają wysoki komfort pracy oraz gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność. Wybór odpowiedniego sprzętu i dostawcy jest kluczowy na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

Obecnie na rynku mamy mnóstwo producentów każdego rodzaju urządzeń i oprogramowania. Wybór tego właściwego wcale nie jest prosty, dlatego warto zlecić jego zakup fachowcom.

Dlaczego warto dbać o to, by sprzęt i oprogramowanie w firmie zawsze były aktualne?

Niezawodność

Przymusowa przerwa w pracy spowodowana awarią sprzętu lub oprogramowania jest nie tylko stresującą sytuacją, ale przekłada się na realne koszty i straty dla firmy. Inwestycje w sprzęt teleinformatyczny są więc niezbędne, żeby móc minimalizować ryzyko wystąpienia takich sytuacji.

Bezpieczeństwo

We współczesnym świecie każdego dnia pojawiają się nowe zagrożenia, przed którymi należy się stale zabezpieczać. Nowy sprzęt i oprogramowanie są nieustannie rozwijane i aktualizowane przez producentów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie spotkają nas żadne przykre niespodzianki.

Komfort i szybkość pracy

Pracownik, który pracuje na wiekowym sprzęcie mającym już najlepsze lata za sobą traci dużo czasu, który mógłby wykorzystać lepiej. Długi czas oczekiwania na uruchomienie komputera czy aplikacji wybija z rytmu pracy i negatywnie wpływa na efektywność działań oraz zadowolenie pracowników. Inwestując w nowy sprzęt nie tylko sprawiamy, że pracownik czuje się doceniony, ale również przynosimy realne korzyści finansowe naszej firmie.

Dlaczego przy zakupach sprzętu IT i oprogramowania warto poprosić o pomoc specjalistów SQD Alliance?

  • Zakupami zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu posiadamy rozbudowaną sieć dostawców, którzy są w stanie zapewnić każdy rodzaj sprzętu i oprogramowania. Ze względu na długotrwałą współpracę z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia.

  • Pomagamy i doradzamy. Dbamy o to, żeby nasi klienci nie ponosili niepotrzebnych kosztów, ale też nie szukali oszczędności tam, gdzie przyniosą one więcej strat niż korzyści. Zawsze staramy się dobrać optymalne rozwiązanie, pamiętając o tym, że sprzętu nie kupujemy na kilka miesięcy, tylko chcemy, żeby służył firmie jak najdłużej.

  • Sprzęt dostarczamy bezpośrednio do klienta oraz zapewniamy możliwość jego konfiguracji. Pośredniczymy również w działaniach serwisowych i gwarancyjnych, dzięki czemu wszelkie formalności po stronie klienta są ograniczone do minimum.

Chcesz o coś zapytać?