Fundusze Unijne
Program bezpieczeństwa epidemiologicznego dla firm

Czy Twoja firma jest przygotowana na nową rzeczywistość?
Dzisiaj, kiedy firmy ponownie uruchamiają lub zwiększają swoją produkcję, kiedy pracownicy wracają do pracy po homeoffice, kluczowe staje się zapewnienie im bezpiecznych, a przede wszystkim higienicznych warunków pracy.

Nie wystarczą już tylko podstawowe zasady bhp, które znamy od lat, konieczne są dedykowane rozwiązania, dostosowane do warunków i trybu pracy.

Program bezpieczeństwa epidemiologicznego

Plan bezpieczeństwa epidemiologicznego – wszystko w jednym miejscu

Opracowujemy kompletne plany bezpieczeństwa epidemiologicznego, w których znajdują się konkretne zalecenia i rozwiązania dla Twojej firmy. Plan dopasowany jest do warunków panujących w Twojej firmie i opracowany jest zgodnie z wytycznymi międzynarodowych organizacji i instytucji państwowych, takich jak: Główny Inspektorat Sanitarny, PIP, Ministerstwo Zdrowia, WHO, ECDC czy OSHA.

Dzięki temu otrzymujesz gotowe procedury do wdrożenia od razu w swojej firmie. Dodatkowo plan uzupełniony jest o odpowiednie oświadczenia, instrukcje i materiały informacyjne dla Twoich pracowników oraz osób odwiedzających i współpracujących z Twoją firmą. Każdorazowo plan bezpieczeństwa epidemiologicznego poprzedzamy analizą sytuacji w Twojej firmie.

Masz procedury, ale nie wiesz, czy działasz zgodnie z obowiązującymi wytycznymi?

Nie martw się! Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy masz już wdrożone jakiekolwiek procedury, czy też szukasz odpowiednich rozwiązań dla swojej firmy. Nasi specjaliści w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz zdrowia sprawdzą Twoją dokumentację i przeprowadzą w Twojej firmie audit epidemiologiczny. Audit ten pozwoli sprawdzić, jak funkcjonuje firma, jakie wytyczne są przestrzegane, a jakie zupełnie nie zostały jeszcze wdrożone. Dzięki temu przygotujemy dla Ciebie dokładne wnioski poauditowe, a następnie konkretne rozwiązania i plany epidemiologiczne dla Twojej firmy.

Same plany to nie wszystko, ważne, abyś po czasie wiedział, co należy poprawić

Plan bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz procedury z nim związane to jednak nie wszystko! Ważne, abyś po odpowiednim czasie wiedział, czy te zalecenia są przestrzegane, jak wygląda stosowanie się przez Twoich pracowników do ustanowionych procedur. Dlatego po kilku miesiącach od wdrożenia planu przeprowadzimy audit przestrzegania bezpieczeństwa epidemiologicznego i wskażemy Ci obszary, w który są konieczne zmiany oraz przedstawimy zalecenia dla Twojej firmy. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie!

Pamiętaj, że program bezpieczeństwa epidemiologicznego może być rozbudowany o konsultacje eksperckie, dedykowane szkolenia e-learningowe oraz szkolenia stacjonarne w zakresie epidemiologii chorób zakaźnych.

Dlaczego warto wybrać kompleksowe rozwiązanie?

 • Otrzymujesz w 3 krokach kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa epidemiologicznego:
  Krok 1: Audit epidemiologiczny, podczas którego przeanalizujemy sytuację panującą w Twojej firmie
  Krok 2: Plan bezpieczeństwa epidemiologicznego wraz z procedurami i niezbędnymi materiałami informacyjnymi
  Krok 3: Audit przestrzegania bezpieczeństwa epidemiologiczne, w wyniku którego otrzymasz informację, w jakim stopniu są realizowane procedury epidemiologicznego, a także wytyczne, co należy poprawić
 • Dysponując Certyfikatem Bezpieczeństwa Epidemiologicznego wydanym przez SQD Alliance, będziesz spokojny podczas kontroli instytucji państwowych – wspieramy Twoją firmę w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.
 • Będziesz przygotowany na kolejny sezon grypowy. Pamiętaj, że COVID-19 to tylko jedna z chorób zakaźnych, które mogą dotknąć Twoich pracowników.
 • Jasno zdefiniowane zasady i procedury bezpieczeństwa epidemiologicznego sprawiają, że Twoi pracownicy dokładnie wiedzą, jak powinni zachować się w poszczególnych sytuacjach, a Ty jesteś postrzegany jako odpowiedzialny pracodawca.
 • Dzięki temu, że wdrożysz kompleksowe rozwiązania, unikniesz powtórnie strat i przestojów, jakie dotknęły Twoją firmę w ostatnich tygodniach.
 • Wybierając nasze wsparcie optymalizujesz koszty związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Z doświadczenia wiemy, że firmy decydują się często na kosztowne rozwiązania, które niekoniecznie przekładają się na bezpieczeństwo.
nms poland

Usługi w obszarze zarządzania zdrowiem realizowane są we współpracy z firmą NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. będącej, wraz z SQD Alliance, częścią grupy partnerskiej.

Chcesz o coś zapytać?