unia_31

SQD Alliance

Kim jesteśmy?

Nieprzerwanie od 2006 roku dostarczamy naszym klientom usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej oraz usługowej.

Z poziomu firmy zatrudniającej na początku działalności kilkanaście osób, do chwili obecnej zespół SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) rozwinął się do liczby blisko 150 pracowników, wyspecjalizowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Wiedza i doświadczenie każdego z nich przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób rokrocznie wynosi około 17 tysięcy.

Co robimy?

Pomagamy rozwijać firmy, szkolimy pracowników oraz dbamy o naszych klientów w obszarze:

Dlaczego współpracują z nami najlepsi?

Elastyczność

Z naszymi klientami współpracujemy na elastycznych, dogodnych dla obu stron warunkach. Wiemy, jak różne są przedsiębiorstwa, jak wiele wymagań muszą spełnić. Dlatego już począwszy od sporządzania oferty, poprzez realizację usługi aż po badanie opinii bierzemy pod uwagę wszystkie te aspekty.

Gwarancja

Cieszymy się, że liczba naszych zadowolonych klientów rośnie z każdym rokiem, świadczą o tym liczne pozytywne opinie.

Usługi SQD Alliance posiadają ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10.000.000 euro. Dodatkowo dla zapewnienia najlepszej obsługi klientów od lat działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowany przez BSI Management Systems.

Zapoznaj się z naszą polityką jakości.

Lokalizacje

Posiadając kilkanaście oddziałów, obsługujemy klientów na terenie całego kraju, zapewniając im szybką reakcję i sprawną obsługę.

Znajdź najbliższą lokalizację

Kadra

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy podejmując współpracę, dają dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

Zaufali nam

Sukces zespołu SQD Alliance zależy przede wszystkim od satysfakcji naszych klientów i partnerów. Niezależnie, czy jest to mała firma rodzinna, czy też duży koncern motoryzacyjny – firmy z różnych branż oraz różnych rozmiarów ufają nam jako partnerowi biznesowemu.

W cyklicznych newsletterach pokazujemy naszym klientom i partnerom jak działamy, co mogą zyskać dzięki współpracy z nami, a także przedstawiamy nowinki z branży. Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco.

Do tej pory zaufały nam setki przedsiębiorstw, z różnych branż. Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego przygotowujemy dedykowana ofertę dostosowaną do każdego projektu.

Certyfikaty

Zarówno rynek, jak i sami klienci oczekują standardów, które zapewniają najwyższą jakość obsługi i realizacji podjętych zobowiązań.

Dzięki zaangażowaniu, współpracy i zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci możemy również poszczycić się uzyskanym tytułem Gazeli Biznesu, a także certyfikatem Rzetelna Firma. 

Gazele Biznesu 2018

Nasi eksperci

Dbając o to, by nasze szkolenia, usługi i materiały edukacyjne były najlepszej jakości, współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, mających szeroką wiedzę merytoryczną i bogate doświadczenie. Wśród zatrudnianych przez nas ekspertów i specjalistów zewnętrznych są osoby związane m.in. z tematyką jakości, ochrony środowiska, zdrowia, psychologii, bhp i ergonomii.

Nasi partnerzy

Dzięki współpracy z różnymi podmiotami możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej ciekawych projektów, pomóc im spełnić specyficzne dla danej branży wymagania czy też dostarczać bieżących informacji biznesowych.

Ciągle poszerzamy grono naszych partnerów, tak aby podejmować wartościowe i korzystne działania, które pomogą naszym klientom w rozwoju ich biznesów.

VDA QMC

Auditor procesu VDA 6.3 – warsztaty dla certyfikowanych auditorów procesu (ID 341) - szkolenie wzorcowe 2021

Częścią niemieckiego Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA) jest Qualitäts Management Center (QMC). Zadania i oferta VDA QMC są tak różnorodne, jak codzienność przemysłu samochodowego. Zakres sięga od rozwoju systemów i metod po planowanie systemów zarządzania jakością w przemyśle samochodowym.

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

W celu poprawy bezpieczeństwa na polskich budowach w 2010 roku podpisane zostało Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, które wprowadza u swoich sygnatariuszy rozwiązania systemowe z dziedziny bhp, mające prowadzić do zmiany mentalności i przyzwyczajeń pracowników, wymiany doświadczeń oraz ujednolicenia podejścia do zagadnień bezpieczeństwa w budownictwie.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

SQD Alliance we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oferuje studia, kształcące w zakresie zarządzania projektami w motoryzacji.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

logotyp WSIiZ

SQD Alliance we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje studia, kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Platforma Robotów DBR77.com

SQDA - O Nas

Platforma Robotów DBR77.com. to innowacyjne rozwiązanie na skalę światową – nigdzie indziej nie istnieje wirtualna przestrzeń, która umożliwia firmom produkcyjnym zaprojektowanie stanowiska pracy wykorzystując narzędzia 3D i dobór robota zgodnie z ich potrzebami w oparciu o analizę finansową i operacyjną stanowiska. Platforma to połączenie dwóch modeli biznesowych – formuły marketplace oraz SaaS. Zapewnia szeroki i powszechny dostęp do informacji na temat robotyzacji. Platforma łączy firmy produkcyjne wymagające robotyzacji i automatyzacji (Inwestorów) z podmiotami, które dostarczają i integrują systemy robotyczne (Integratorami). Całość pracy na platformie odbywa się całkowicie zdalnie przy wykorzystaniu autorskiego środowiska Studia 3D, które implementuje technikę zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla gier komputerowych.

personaLINE

personaLINE to dynamicznie działający zespół ekspertów HR i prawa pracy, którzy wykorzystując wieloletnią obecność i rozpoznawalność na rynku usług szkoleniowych, audytowych oraz doradczych uzupełniają swój indywidualny potencjał i doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Misją firmy jest dążenie do zapewnienia pracodawcom i pracownikom, również zorganizowanym w związki zawodowe, kompleksowej pomocy w modelu zintegrowanym – optymalizację procesów kadrowych w obszarze prawa pracy, psychologii pracy i HR, ochrony danych osobowych, udział w procesach negocjacyjnych i mediacyjnych oraz wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach jego polityki personalnej.

Nasze lokalizacje

Główna siedziba SQD Alliance znajduje się w Pszczynie, w województwie śląskim. Jednak dzięki rozwiniętej siedzi oddziałów i przedstawiciel zlokalizowanych w całej Polsce jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Media o SQD Alliance

Ocena ryzyka zawodowego jest obowiązkiem pracodawcy. Jak przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego przy pracy zdalnej? Jak zapewnić pracownikom bezpieczeństwo? Jakie mogą być ryzyka zawodowe w pracy biurowej? Jakie znaczenie ma aktywność fizyczna? Jak zapobiegać depresji?

Epidemia koronawirusa przysporzyła niemałych kłopotów właścicielom dużych firm produkcyjnych, które borykają się teraz ze znacznymi lukami kadrowymi. W jaki sposób zapewnić ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa bez uszczerbku na jakości dostarczanych usług i obsługi klienta?