Bezpieczeństwo pracy - ochrona przeciwpożarowa

Od kilkunastu lat czynnie uczestniczymy w budowaniu szeroko pojętej kultury bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie, propagując zdrowy i bezpieczny system pracy. Pełnimy obowiązki służby bhp, wspieramy istniejące działy służby bhp, doradzamy i szkolimy.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy naszych najlepszych specjalistów ds. bhp, specjalistów ppoż., ratowników medycznych, inżynierów, psychologów i prawników. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje przedsiębiorstwo nie tylko dopełni wszelkich wymogów prawnych, ale także przestrzeganie zasad bezpieczeństwa stanie się świadomym wyborem pracowników.  

Ochrona przeciwpożarowa

Zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego, a w konsekwencji zapobieganie stratom oraz zabezpieczenie przed odpowiedzialnością administracyjną i karną to główne powody, dla których warto podjąć współpracę w zakresie ochrony przeciwpożarowej z zaufanym partnerem.

Nawiązanie stałej współpracy z naszą firmą to dogodne rozwiązanie, które zapewnia kompleksową obsługę ppoż., a przez to bezpieczne warunki pracy przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów pracodawcy.

Korzyści wynikające z podjęcia współpracy

  • Określenie stopnia spełnienia obowiązujących wymagań z zakresu ppoż.
  • Konsultacje i wsparcie w zakresie wdrażania działań prowadzących do usunięcia niezgodności ppoż.
  • Zaproponowanie sposobów wyeliminowania niezgodności z zakresu ppoż.
  • Spełnienie wymagań przepisów ppoż. wprowadzonych do obowiązkowego stosowania.
  • Podniesienie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa ppoż.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Wiele firm, decydując się na samodzielne spełnienie wymogów prawnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bardzo często trafia na przeszkody, które bez doświadczonych specjalistów mogą być sporym wyzwaniem.

Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów, inspektorów ppoż. pomożemy Twojej firmie między innymi w:

  • opracowaniu specjalistycznej dokumentacji (Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, Ocena zagrożenia przed wybuchem),
  • przygotowaniu obiektu do działań ratowniczych w zakresie ppoż.,
  • wdrażaniu w codziennej praktyce zasad przestrzegania oraz dokumentowania prac pożarowo-niebezpiecznych,
  • organizacji praktycznych, obowiązkowych ćwiczeń z ewakuacji osób,
  • przeprowadzaniu szkoleń z zakresu ppoż. – teoretycznych i praktycznych, przy wykorzystaniu podręcznego sprzętu do gaszenia pożarów.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.