Fundusze Unijne
Doradztwo inżynieryjne - optymalizacje

Branża motoryzacyjna niezmiennie od wielu lat intensywnie się rozwija. Efektem tego jest konieczność inwestowania w kadrę – aby oprócz wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych, pracownicy zdobyli wiedzę oraz umiejętności menedżerskie.

Od kilku lat nasza firma wspólnie z uczelniami wyższymi oferuje studia podyplomowe kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są zarówno przez kadrę naukowo-dydaktyczną, jak i trenerów SQD Alliance.

Studia podyplomowe

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej - UE w Katowicach

SQD Alliance we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oferuje studia, kształcące w zakresie zarządzania projektami w motoryzacji. Branża automotive prężnie rozwija się od wielu lat. Każde przedsiębiorstwo działające w jej obrębie potrzebuje dobrze zarządzających menedżerów. Niniejszy kierunek został przygotowany z myślą o osobach, które pracują lub planują swoją karierę w firmach z branży motoryzacyjnej, gdzie obok wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych potrzebne są wiedza i umiejętności menedżerskie.

Zarządzanie jakością w branży automotive WSIiZ w Rzeszowie

SQD Alliance we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje studia, kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Studia doskonalą umiejętności dotyczące zarządzania jakością oraz promują interdyscyplinarne rozwiązania i metody w aspekcie praktycznego wykorzystania cyklu Deminga PDCA (planowanie, realizacja, kontrola, doskonalenie). Zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Zarządzanie jakością w branży automotive WAB we Wrocławiu

SQD Alliance we współpracy z Wrocławską Akademią Biznesu prowadzi kierunek Zarządzanie Jakością w Branży Automotive. Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy, przydatnej podczas pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością. Szczególny nacisk położony jest na zdobycie praktycznych umiejętności, które można przećwiczyć m. in. podczas case study w zakładzie produkcyjnym, a także na rozwój kompetencji miękkich.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem lub jesteś zainteresowany zapisaniem się na studia podyplomowe skontaktuj się z nami.

Chcesz o coś zapytać?