Fundusze Unijne
Zarządzanie zdrowiem - pierwsza pomoc

Szkolenie z pierwszej pomocy

Świadomy i odpowiedzialny biznes coraz częściej ukierunkowany jest na kwestie związane z promocją zdrowia i budowaniem zaangażowania pracowników poprzez efektywne zarządzanie zdrowiem.

Współpracując z nami otrzymujesz pełen wachlarz narzędzi i rozwiązań, które pozwolą rozwinąć działania prozdrowotne w Twojej firmie. Dzięki specjalistom w zakresie zarządzania zdrowiem, psychologom, fizjoterapeutom oraz ratownikom medycznym jesteśmy w stanie dostosować się do każdego zlecenia oraz specyfiki klienta.

Dodatkowo na eksperckim blogu dzielimy się z Tobą wiedzą naszych specjalistów. Znajdziesz tam m.in. interesujące artykuły, ciekawostki, infografiki. 

Pierwsza pomoc

Strach i niewiedza powodują, że jedynie w 15 na 100 przypadków udzielamy pierwszej pomocy. Większość ludzi wychodzi z założenia, że udzielanie pomocy to sprawa ratownictwa medycznego. To fatalny błąd, ponieważ każda upływająca minuta zmniejsza szanse na przeżycie poszkodowanego o 7-10%.

Udział w szkoleniach pierwszej pomocy to jedyne skuteczne działanie, które sprawi, że w sytuacji zagrożenia będziemy w stanie udzielić pierwszej pomocy. Cześć praktyczna szkoleń, symulacje, pokazy to podstawa do prawidłowego postępowania z poszkodowanym, udzielenia mu pierwszej pomocy lub utrzymywania go przy życiu do momentu przybycia wykwalifikowanych służb ratunkowych.

Co wyróżnia nasze szkolenia z pierwszej pomocy?

  • Elastyczność w organizacji szkoleń i opracowaniu programów szkoleniowych
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie szkoleniowym
  • Dopasowanie programów szkoleniowych do zagrożeń występujących w przedsiębiorstwie
  • Możliwość łączenia szkoleń z pierwszej pomocy ze szkoleniami z ewakuacji i ochrony przeciwpożarowej
  • Małe grupy szkoleniowe
  • Praktyczne doświadczenie trenerów, będących czynnymi ratownikami medycznymi

Nasi trenerzy

Od 2006 roku szkolimy pracowników, zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Niezależnie od branży czy profilu działalności patrzymy na indywidualne oczekiwania klienta. Stąd też trenerzy, którzy prowadzą nasze szkolenia, dedykowani są konkretnym zagadnieniom, przy uwzględnieniu dotychczasowych doświadczeń, znajomości branży czy też specyficznych wymogów przedsiębiorstwa.

nms poland

Usługi w obszarze zarządzania zdrowiem realizowane są we współpracy z firmą NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. będącej, wraz z SQD Alliance, częścią grupy partnerskiej.

Chcesz o coś zapytać?