Fundusze Unijne

Ważne

Auditor procesu VDA 6.3 – warsztaty dla certyfikowanych auditorów procesu (ID 341) - szkolenie wzorcowe 2021

Z dniem 02.01.2023 w życie weszła aktualizacja zakresu tematycznego VDA 6.3. W związku z tym VDA QMC jako warunek konieczny do odnowienia uprawnień Auditora procesu VDA 6.3 stawia potwierdzenie pozytywnego przejścia szkolenia aktualizacyjnego od VDA 6.3:2016 do VDA 6.3:2023. Szkolenie to jest również wymagane w przypadku kandydatów do egzaminu na certyfikowanych auditorów procesu VDA 6.3, którzy podchodzili do poprzedniej wersji 4-dniowego kursu kwalifikacyjnego na auditora procesu VDA 6.3.

Szkolenie aktualizacyjne od VDA 6.3:2016 do VDA 6.3:2023 jest szkoleniem występującym w ofercie VDA QMC oraz Partnerów Licencyjnych VDA czasowo. Oznacza to, że szkolenie to będzie oferowane klientom jedynie do 31.12.2024.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Panią Karoliną Gołka, karolina.golka@sqda.pl , + 48 797 703 462.

VDA QMC

VDA QMC

VDA QMC jest jedną z najbardziej renomowanych organizacji szkoleniowych na świecie, specjalizującą się w szkoleniach jakościowych branży motoryzacyjnej.

Zadania i oferta VDA QMC są tak różnorodne, jak codzienność przemysłu motoryzacyjnego. Zakres sięga od rozwoju systemów i metod, po planowanie systemów zarządzania jakością w automotive.

Firmy członkowskie VDA tworzą gremium jakościowe. Członkami tego grona są wszyscy niemieccy producenci samochodów oraz ich dostawcy reprezentowani przez szefów jakości.

Szkolenia na licencji VDA QMC

SQD Alliance Sp. z o.o. jest jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce, niezmiennie od 2009 r. Dodatkowo posiadamy rozszerzoną licencję VDA QMC. Oznacza to, że realizowane przez nas szkolenia odbywają się nie tylko w Polsce, ale także na terenie Bułgarii oraz Ukrainy.

Dlaczego warto wybrać szkolenia licencjonowane?

  • Dostęp do specyficznych dla branży motoryzacyjnej uregulowań wypracowanych przez komitety techniczne VDA QMC.
  • Wysoki poziom merytoryczny uwzględniający najnowsze standardy branży motoryzacyjnej.
  • Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów wywodzących się z grup roboczych lub zatwierdzanych każdorazowo przez VDA QMC.
  • Tłumaczenie przez SQD Alliance Sp. z o.o. zarówno autoryzowanych publikacji IATF oraz VDA, jak i materiałów szkoleniowych na szkolenia licencyjne, pozwala zachować spójność nomenklatury i uniknąć rozbieżności merytorycznej tłumaczeń.

VDA QMC zmieniło formę potwierdzenia uprawnień zdobytych po zdanym egzaminie lub w przypadku ich odnowienia. Karty i certyfikaty wydawane dotychczas w formie papierowej po zdaniu egzaminu zostały zastąpione elektroniczną wersją certyfikatu z indywidualnym numerem auditora.

W przypadku odnowienia uprawnień auditora procesu VDA 6.3 obowiązuje forma papierowa certyfikatu, natomiast karty auditora nie będą wydawane.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Chcesz o coś zapytać?