Fundusze Unijne

Oprogramowanie automotive – podstawy

ID 383

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat VDA QMC

Czas trwania:

1 dzień

Auditor procesu VDA 6.3 – warsztaty dla certyfikowanych auditorów procesu (ID 341) - szkolenie wzorcowe 2021

Opis szkolenia

Oprogramowanie jest obecnie podstawowym komponentem pojazdów. W związku z tym podlega ono wysokim wymaganiom jakościowym, tak samo jak pozostałe części i komponenty. Z jednej strony proces wytwarzania oprogramowania nie jest zasadniczo odmienny od innych procesów produkcyjnych: wyroby są opracowywane, kontrolowane, zwalniane i zatwierdzane w oparciu o specyficzne wymagania. Jednak bliższe spojrzenie ujawnia istotne zmiany w procesie oprogramowania. Na przykład łatwiej jest przeprowadzać w tym samym czasie różne etapy produkcji, zmiany mogą być wprowadzane znacznie szybciej, a co więcej, specjaliści w dziedzinie oprogramowania opracowali własne słownictwo techniczne oraz zwinny sposób zarządzania projektami.

Grupa docelowa

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które nie zajmowały się jeszcze projektami dotyczącymi oprogramowania, a które muszą oceniać jakość procesów rozwoju oprogramowania jako managerowie projektu lub auditorzy.

Zawartość

Szkolenie podstawowe składa się z krótkich ćwiczeń praktycznych połączonych z technicznymi prezentacjami, łatwymi do zrozumienia nawet dla laików w dziedzinie oprogramowania.

Uczestnicy mają okazję podjąć próbę myślenia i planowania jak programiści oprogramowania, używając prostych przykładów do ćwiczenia systematycznej oceny procesów rozwoju oprogramowania.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo eCertyfikat uczestnictwa VDA QMC.

Efekty kształcenia

 • Poznanie kroków rozwoju oprogramowania.
 • Poznanie trzech poziomów oceny oprogramowania.
 • Zdobycie umiejętności zarządzania projektami dotyczącymi oprogramowania.
 • Zdobycie wiedzy dotyczącej dokumentowania i zwalniania oprogramowania jako wyrób lub część wyrobu.
 • Zdobycie umiejętności włączania rozwoju oprogramowania w stosowanie standardów VDA, takich jak MLA, VDA 6.3 lub ASPICE.

Szkolenia powiązane

  Cena zawiera

  Materiały szkoleniowe, wydanie certyfikatu, obiad, przerwy kawowe, komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

   Zapytaj o szczegóły

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

   Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

   Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

   Chcesz o coś zapytać?