Różowy październik – zwiększ świadomość nt. raka piersi wśród swoich pracowników

Nowotwór piersi jest najczęściej występującym nowotworem wśród kobiet na świecie. Szacuje się, że rocznie w Polsce raka piersi rozpoznaje się u ponad 18 tys. kobiet, a około 6 tys. z nich nie udaje się pokonać choroby. Współczynnik zgonów spowodowanych tym nowotworem wciąż wzrasta – a przyczyną najczęściej jest zbyt późne wykrycie.

Obecnie, w zdecydowanej większości przypadków, wczesne wykrycie raka piersi daje bardzo dobre rokowanie i wysoką szansę na całkowite wyleczenie. Dlatego właśnie profilaktyka (mammografia, USG, samobadanie piersi) ma tak wielkie znaczenie. Istotne jest również prowadzenie zdrowego stylu życia (zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna).

Pragnąć uświadamiać, jak ważna jest profilaktyka w zapobieganiu zachorowaniom na raka piersi, przygotowaliśmy dedykowaną kampanię informacyjną, podczas której specjalnie dla Twoich pracowników zorganizujemy badania oraz warsztaty tematyczne.

Tylko teraz, jeśli w październiku złożysz zamówienie na:

  • badania USG,
  • badania mammograficzne,
  • warsztaty/webinary nt. samobadania piersi,

przeprowadzimy dodatkowo dla nieograniczonej ilości pracowników darmowy webinar „Dieta kontra rak”.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Podsumowanie Dnia Otwartych Drzwi w Lublinie

Impreza miała charakter otwarty i cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była obecność licznych przedstawicieli firm działających na obszarze województwa lubelskiego. W ramach Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin odbyły się

Czytaj więcej »
W jakim języku szkolić Ukraińców?

W jakim języku szkolić Ukraińców?

Coraz większą część pracowników w Polsce stanowią osoby z Ukrainy. Aby zatrudniać je legalnie, muszą one zostać przeszkolone tak samo jak nasi rodzimi pracownicy. Bez odpowiednio przeprowadzonych szkoleń bhp rozpoczęcie

Czytaj więcej »

VII FLOŚ w Fabryce Opla w Gliwicach!

Zapraszamy na VII Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się 15 października br. na terenie zakładu General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Gliwicach przy ulicy Adama Opla 1.

Czytaj więcej »