Inne

inne IT

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Współczesna infrastruktura IT powinna się składać z usług, które można ze sobą swobodnie łączyć, a przy tym zapewniają one niezawodną i wydajną pracę. Dlatego wybranie odpowiedniego partnera, który wspiera rozwiązania IT, jest kluczem do sukcesu.

Nasi informatycy zapewnią profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną w Twojej firmie. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Pozostałe usługi

Wsparcie programistyczne

Posiadamy zespół programistów m.in. .NET, C#, PHP i HTML, znających bazy i struktury MSSQL, MySQL. Korzystamy z najnowszych rozwiązań .NET Core 2.0. Świadczymy usługi wsparcia programistycznego oraz mamy możliwość stworzenia zupełnie nowego oprogramowania zgodnego z wymaganiami klienta.

Dystrybucja programów antywirusowych ESET

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zabezpieczeń antywirusowych firmy ESET takich jak NOD32 i Endpoint Antivirus. Wdrażamy również rozwiązania serwerowe, oparte na konsoli ESET Security Management Center.

Konsultacje RODO

Wykonujemy audyty IT w zakresie RODO oraz pomagamy w stworzeniu lub uzupełnieniu dokumentacji. Pośredniczymy również w konsultacjach prawnych.

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.