Fundusze Unijne

Kampania na temat zdrowia psychicznego w pracy

Zarządzanie zdrowiem psychicznym pracownika

Sprawdź, jak możesz zadbać o zdrowie psychiczne pracowników Twojej firmy!

Kampania trwa 25-27 kwietnia 2023 r.

Zarządzanie zdrowiem psychicznym pracownika

Zdrowie psychiczne stoi obecnie przed ogromnym wyzwaniem. Pandemia i wojna w Ukrainie zmieniły rzeczywistość, obarczając ludzi przewlekłym stresem, kryzysami emocjonalnymi, nieustającym lękiem. Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje, że już w 2030 r. depresja będzie najczęściej diagnozowaną chorobą na świecie. Jeśli nie zostaną wprowadzone środki zaradcze, czeka nas potężny kryzys zdrowotny, czego obawiają się już teraz specjaliści instytucji zdrowia publicznego.

Zła kondycja zdrowia psychicznego przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków służbowych. Środowisko pracy ma ogromny wpływ na pracownika, dlatego mając świadomość tego potencjału, można w efektywny sposób budować zdrową organizację, która jednocześnie będzie spełniać cele strategiczne przedsiębiorstwa, gdyż jak powszechnie wiadomo, kwestie te są ściśle od siebie zależne. Na szczęście, specjaliści odpowiedzialni za bezpieczeństwo, higienę i zarządzanie zdrowiem w organizacjach mają do dyspozycji narzędzia i rozwiązania, które mogą pomóc w tej trudnej sytuacji.

Odpowiedzialny biznes uwzględnia efektywne zarządzanie zdrowiem psychicznym pracowników. Przekonaj się, jak to zrobić.

Dla kogo?

Co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach kampanii „Zarządzanie zdrowiem psychicznym pracownika”?

Każdego dnia kampanii na Twoją skrzynkę mailową trafi dedykowana wiadomość wraz z materiałami. Każdy dzień poświęcony jest innemu zagadnieniu z obszaru zdrowia psychicznego w pracy oraz zagrożeń psychospołecznych.

Oprócz merytorycznych, pomocnych artykułów otrzymasz karty pracy, które pomogą Ci lepiej zrozumieć temat zdrowia psychicznego i zagrożeń psychospołecznych oraz przygotować się na wprowadzenie działań w obszarze zdrowotnym w miejscu pracy.

Każdy uczestnik kampanii otrzyma również nagranie webinaru prowadzonego przez eksperta w dziedzinie zdrowia psychicznego i wellbeingu.

W trakcie trwania kampanii towarzyszyć Ci będą materiały, które opracowane zostały przez specjalistów z obszaru zdrowia pracowników i zarządzania zdrowiem w organizacji.

Harmonogram kampanii „Zarządzanie zdrowiem psychicznym pracownika”

Czego potrzebujesz,

aby wziąć udział w kampanii?

Każdego dnia kampanii musisz znaleźć trochę czasu na zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi przygotowanymi przez naszych ekspertów ds. zdrowia psychicznego w organizacji.

Kilka rzeczy, których potrzebujesz, aby wziąć udział w akcji:

Jak wziąć udział

w kampanii?

Udział w kampanii jest bardzo prosty i może zostać w pełni dopasowany do specyfiki pracy w Twojej organizacji. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach.

Weź udział w bezpłatnej kampanii "Zarządzanie zdrowiem psychicznym pracownika"

Wypełnij formularz, a już 25 kwietnia br. otrzymasz pierwsze materiały.

Check Icon

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Chcesz o coś zapytać?