Fundusze Unijne
ZDROWIEjemy, nie TYjemy!

Zorganizuj kampanię na rzecz walki z nadwagą i otyłością w swojej firmie

Dlaczego warto podjąć walkę z nadwagą i otyłością?

Otyłość uznawana jest obecnie za chorobę przewlekłą, a nieleczona lub leczona zbyt późno może zagrażać naszemu zdrowiu i życiu, prowadząc do takich powikłań jak: cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, miażdżyca, niepłodność, stłuszczenie wątroby, choroba niedokrwienna serca, osłabienie odporności organizmu, zapalenie trzustki, zwyrodnienie stawów.

Jak pokazują dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), rocznie z powodu chorób związanych z nadwagą i otyłością umiera ponad 2,5 mln osób na całym świecie. Dlatego tak ważne jest przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym poprzez redukcję jednego z czynników ryzyka tych chorób jakim jest nadmierna masa ciała.

Jak zacząć? Od edukacji i propagowania zdrowych nawyków żywieniowych – nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. To właśnie pracodawcy i osoby zarządzające pracownikami dzięki odpowiednim działaniom mogą zwiększyć świadomość wśród pracowników.

Jako pracodawca możesz wspierać te działania, informować, edukować, zarządzać zdrowiem pracowników. Przekonaj się co możesz zrobić, by budować potencjał zdrowotny pracowników, wspierać ich prozdrowotne wybory i budować odpowiedzialną firmę, w której ważni są ludzie.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach kampanii „ZDROWIEjemy, nie TYjemy”?

Codziennie na Twoją skrzynkę mailową trafi dedykowana wiadomość wraz z materiałami. Każdy dzień poświęcony jest innemu obszarowi.

Otrzymasz jadłospis na cały tydzień, dzięki któremu poprawisz swoje nawyki żywieniowe i przekonasz się, że zdrowa dieta nie jest skomplikowana,

Każdy uczestnik kampanii otrzyma dostęp do videoszkolenia oraz merytoryczne artykuły, które opracowane zostały przez ekspertów w zakresie psychologii oraz żywienia.

W trakcie trwania kampanii towarzyszyć Ci będą filmy, infografiki oraz inne materiały graficzne, które przeprowadzą Cię przez wszystkie zagadnienia. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość wydrukowania wybranych materiałów.

Harmonogram kampanii „ZDROWIEjemy, nie TYjemy”

Czego potrzebujesz,

aby wziąć udział w kampanii?

Najważniejsze, abyś każdego dnia znalazł trochę czasu, by zapoznać się z przesłanym materiałem, również w formie video, wykonać ćwiczenia i zastanowić się nad zmianami jakie możesz wprowadzić w swoim życiu.

Kilka rzeczy, których potrzebujesz, aby wziąć udział w akcji:

Jak wziąć udział

w kampanii?

Udział w kampanii jest bardzo prosty i może zostać w pełni dopasowany do specyfiki pracy Twoich pracowników. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach.

A oprócz tego:

Zorganizuj kampanię na rzecz walki z otyłością w swojej firmie

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Chcesz o coś zapytać?