Fundusze Unijne

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.
Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

Trener biznesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia psychologiczne, ZZL,
  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego, atutem będzie doświadczenie trenerskie w biznesie,
  • umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy,
  • znajomość technik coachingu,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • empatia i zrozumienie dla odmiennych postaw,
  • dobry warsztat pracy umożliwiający udział w wielu projektach,
  • komunikatywny język angielski,

Szczególnie pożądane

  • doświadczenie w pracy z Klientami biznesowymi,

Warunki pracy

  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • możliwość współpracy B2B na terenie Polski,

Obowiązki

  • praca z klientem indywidualnym jak i w zespole,
  • przygotowanie koncepcji i koordynacja działań mających na celu prawidłowy rozwój relacji wewnątrz organizacji,
  • identyfikacja realnych i potencjalnych zagrożeń we właściwej komunikacji zespołów,
  • pomoc w zrozumieniu i podjęciu odpowiednich działań profilaktycznych członków zespołów,
  • przygotowanie i analiza raportów wg przewidzianych kryteriów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek organizacji wewnątrz i na zewnątrz,

Oferujemy

  • rozwój umiejętności trenerskich,
  • przyjazną atmosferę pracy i współprace zespołową,
  • tworzenie ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzul:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o. moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informacja dot. obowiązku informacyjnego: www.sqda.pl/obowiazek-informacyjny

Chcesz o coś zapytać?