Fundusze Unijne

E-szkolenie dla inżynierów i specjalistów

Podstawowa wiedza o jakości

W branży motoryzacyjnej

Mamy na to rozwiązanie!

Skorzystaj ze szkolenia e-learningowego: 

Podstawowa wiedza o jakości. Szkolenie dla inżynierów i specjalistów.

Dlaczego warto?

Do kogo

skierowane jest szkolenie?

Każdego dnia kampanii musisz znaleźć trochę czasu na zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi przygotowanymi przez naszych ekspertów ds. zdrowia psychicznego w organizacji.

Kilka rzeczy, których potrzebujesz, aby wziąć udział w akcji:

Jaki jest

zakres szkolenia?

Sprawdź jak wygląda nasz kurs!

Chcesz zobaczyć, jak wyglądają nasze szkolenia e-learningowe? Poniżej przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka slajdów, które pozwolą Ci zapoznać się z przykładowymi materiałami i elementami interaktywnymi zawartymi w e-szkoleniach.

To nie wszystko! Jeśli będziesz zainteresowany udostępnimy Ci 14-dniowe bezpłatne DEMO w wersji rozszerzonej na naszej platformie e-learningowej.

Zapytaj o e-szkolenie

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Cennik

To nie wszystko! Jeśli będziesz zainteresowany udostępnimy Ci 14-dniowe bezpłatne DEMO w wersji rozszerzonej na naszej platformie e-learningowej.

Liczba dostępów Cena przy jednorazowym zamówieniu
>50 100 zł netto/osobę
<=50 120 zł netto/osobę

Najczęściej zadawane pytania

Dla każdego uczestnika szkolenia czas trwania kursu może być inny i uzależniony jest od indywidualnego toku nauki. Pod kątem technicznym szkolenie składa się z 58 ekranów, w tym 10 interaktywnych ćwiczeń, a całkowita długość nagrania lektora to 36 minut.

 

Aby uruchomić szkolenie konieczne jest podanie imienia i nazwiska kursanta oraz jego adres e-mailowego.

Szkolenie dostępne jest przez 30 dni, z możliwością jednorazowego, bezpłatnego przedłużenia na kolejne 14 dni.

Tak, po ukończeniu szkolenia oraz zdaniu testu każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Certyfikat generuje się automatycznie i jest dostępny do pobrania w formacie .pdf.

Tak. E-learning to dogodna forma przekazania podstawowych pojęć i zagadnień związanych z jakością bez konieczności angażowania innych pracowników firmy, dzięki której uzyskujemy jednakowy poziom przeszkolenia.

Szkolenie dostępne jest na platformie e-learningowej SQDA. Kursant loguje się na dedykowanej stronie elearning.sqda.pl, korzystając z indywidualnie nadanego loginu oraz hasła, które przesyłane są drogą mailową. Po wprowadzeniu swoich danych i zalogowaniu możliwe będzie przystąpienie do szkolenia. Każdy kursant ma również możliwość skorzystania ze wsparcia technicznego w przypadku problemów związanych z korzystaniem z platformy.

Po zatwierdzeniu oferty oraz wypełnieniu formularza zamówienia, każdy uczestnik szkolenia otrzymuje indywidualne dane do logowania, które są przesyłane drogą mailową. Dostęp do szkolenia przyznawany jest bezpośrednio przed administratora, czyli firmę SQD Alliance lub przez koordynatora po stronie klienta.

Tak, kurs zakończony jest testem sprawdzającym wiedzę. Do testu można podejść dwukrotnie. W przypadku, gdy uczestnik szkolenia nie zda testu za drugim razem, konieczne jest ponowne przejście szkolenia. Powtórne uruchomienie szkolenia jest dodatkowo płatne.

Tak, w trakcie trwania kursu istnieje możliwość zadania pytania ekspertowi w zakresie obejmującym tematykę kursu. Pytania można zadawać poprzez specjalny formularz dostępny na platformie e-learningowej.

Tak, istnieje możliwość personalizacji zagadnień związanych z polityką jakości oraz celami jakościowymi. W takim przypadku zakres modyfikacji oraz ich koszt ustalany jest indywidualnie z klientem.

Chcesz o coś zapytać?