Voucher na usługi SQD Alliance

Zamów dziś, wykorzystaj w późniejszym terminie!

Czy wraz z końcem roku zamyka się budżet szkoleniowy w Twojej firmie, jednak teraz nie możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie? A może planowałeś event lub kampanię informacyjną ale z uwagi na obecne obostrzenia epidemiologiczne nie jesteś w stanie ich zorganizować?  

Nic straconego! Skorzystaj z vouchera na usługi naszej firmy i wykorzystaj go w późniejszym czasie. To doskonała okazja na wykorzystanie przydzielonych w danym roku kalendarzowym budżetów z możliwością zrealizowania ich w dogodnym terminie.  

Dlaczego warto?

  • Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
  • Voucherem objęte są wszystkie usługi SQD Alliance, w tym szkolenia znajdujące się w ofercie.
  • Możesz wybrać dowolną wartość vouchera – kwota jaką dysponujesz lub na podstawie oferty na konkretną usługę lub szkolenie.
  • Decyzję co do szczegółów realizacji szkolenia lub innej usługi możesz podjąć w późniejszym czasie, kiedy warunki jego realizacji będą najbardziej sprzyjające dla Twojej firmy.

Co zrobić, aby zamówić voucher?

Wystarczy wypełnić dedykowany formularz zamówienia, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i potwierdzi zamówienie, odpowie również na ewentualne pytania czy wątpliwości.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Team Prevent partnerem kampanii EU-OSHA

Grupa BAD Team Prevent przystąpiła jako oficjalny partner do kampanii EU-OSHA. Głównymi założeniami kampanii „Stres w pracy? Nie, dziękuję!” są takie elementy jak: podnoszenie świadomości i zapewnienie lepszego zrozumienia stresu

Czytaj więcej »