Voucher na usługi SQD Alliance

Zamów dziś, wykorzystaj w późniejszym terminie!

Czy wraz z końcem roku zamyka się budżet szkoleniowy w Twojej firmie, jednak teraz nie możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie? A może planowałeś event lub kampanię informacyjną ale z uwagi na obecne obostrzenia epidemiologiczne nie jesteś w stanie ich zorganizować?  

Nic straconego! Skorzystaj z vouchera na usługi naszej firmy i wykorzystaj go w późniejszym czasie. To doskonała okazja na wykorzystanie przydzielonych w danym roku kalendarzowym budżetów z możliwością zrealizowania ich w dogodnym terminie.  

Dlaczego warto?

  • Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
  • Voucherem objęte są wszystkie usługi SQD Alliance, w tym szkolenia znajdujące się w ofercie.
  • Możesz wybrać dowolną wartość vouchera – kwota jaką dysponujesz lub na podstawie oferty na konkretną usługę lub szkolenie.
  • Decyzję co do szczegółów realizacji szkolenia lub innej usługi możesz podjąć w późniejszym czasie, kiedy warunki jego realizacji będą najbardziej sprzyjające dla Twojej firmy.

Co zrobić, aby zamówić voucher?

Wystarczy wypełnić dedykowany formularz zamówienia, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i potwierdzi zamówienie, odpowie również na ewentualne pytania czy wątpliwości.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Szkolenia w formie videokonferencji

Szkolenia w formie videokonferencji

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, przestrzegając procedur bezpieczeństwa wdrażanych w firmach, umożliwiamy naszym klientom: zorganizowanie szkoleń dedykowanych (zamówionych dla pracowników danej firmy), udział w szkoleniach otwartych w

Czytaj więcej »

Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych

Czytaj więcej »
Recertyfikacja ISO 9001:2015

Recertyfikacja ISO 9001:2015

W połowie czerwca nasza firma z sukcesem przeszła audyt recertyfikujący, dzięki czemu nasz certyfikat w zakresie Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015 jest ważny przez 3 kolejne lata, do 2022 roku.

Czytaj więcej »

Szkolenie: EKG w medycynie ratunkowej

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez naszą firmę szkoleniu otwartym z elektrokardiografii w medycynie ratunkowej. Szkolenie to polecamy wszystkim tym osobom, które są związane z ratownictwem medycznym

Czytaj więcej »