Fundusze Unijne
Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska w firmie!

Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Najbliższy webinar

Bezpieczna praca na wysokości – projektowanie i organizacja

Dbasz o bezpieczeństwo pracy na wysokości w swojej organizacji? Regularne szkolenia bhp dla pracowników, na których zwykle skupiamy się w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa nie są jedyną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę. Wielu pracodawców zapomina o tym, że równie ważne są aspekty inżynieryjno-techniczne, w tym ewakuacja w chwili zagrożenia np. z podestów oraz dobre przygotowanie planów i procedur ratowniczych.

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jak przygotować się do procedur ratowniczych, o czym warto pomyśleć organizując pracę na wysokości i jak przygotować plany ratownicze, by nie pominąć najważniejszych aspektów.

Program webinaru:

  • O czym warto pomyśleć przygotowując się/organizując pracę na wysokości?
  • Jak przygotować się do procedur ratowniczych?
  • Plany i procedury ratownicze w organizacji – na co zwrócić uwagę?
  • Dominik Szmajda
    Trener / Konsultant / Auditor

    Bezpieczeństwo w pracy na Wysokości Pracą na wysokości zajmuje się od 2004 r. Organizował i pełnił nadzór ratowniczy w dostępie linowym przy projektach morskich i lądowych. Od 2010 r. prowadzi praktyczne szkolenia z zakresu asekuracji w pracy na wysokości, w różnych regionach świata. Specjalizuje się w kompleksowej organizacji bezpiecznej pracy na wysokości — zaczynając od audytu, poprzez dobór zabezpieczeń, opracowanie procedur, szkoleniu personelu i wewnątrzzakładowych grup ratowniczych. Pełnił funkcję Autorytetu Technicznego przy tworzeniu międzynarodowych centrów szkoleniowych zgodnie z wytycznymi IRATA. Jeden z pierwszych biegłych sądowych w dziedzinie dostępu linowego. Z SQD Alliance rozpoczął współpracę, prowadząc regularne audyty farm wiatrowych. Instruktor IRATA, Egzaminator OTDL, Specjalista ds. BHP, NEBOSH IGC, Instruktor kontroli ŚOI do pracy na wysokości.

Zapisz się na webinar

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w webinarze

Check Icon
Odpowiedz na dwa krótkie pytania, abyśmy mogli dopasować treści webinaru do Twoich potrzeb.

Administratorem danych zawartych w formularzu jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zawarte są w polityce prywatności.

Dziękujemy za zapis!

Dzień przed webinarem otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do webinaru.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem pracy, ochroną środowiska i systemami zarządzania? Zależy Ci na właściwych relacjach wśród pracowników i edukacji zdrowotnej w firmie? Chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać kulturę bezpieczeństwa? Interesuje Cię tematyka związana z wymogami prawnymi w zakresie ochrony środowiska i systemami zarządzania w firmie? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach przygotowanych w ramach cyklu Safe&Healthy Company.

Podczas spotkań z ekspertami poruszymy kwestie dotyczące szeroko rozumianego obszary HSE w firmach, w tym zdrowia fizycznego i psychicznego oraz bezpieczeństwa w pracy. Porozmawiamy o aspektach wdrożenia systemów zarządzania i ich wpływie na działalność organizacji, a także o wymaganiach dla firm w zakresie ochrony środowiska.

Specjaliści z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy, psychologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska i systemów zarządzania przybliżą najważniejsze zagadnienia z omawianej tematyki. Odpowiedzą również na pytania zadawane przez uczestników spotkań online.

Co zyskujesz?

Działania wpływające na kulturę bezpieczeństwa na wyciągnięcie ręki

Zdobędziesz wiedzę na temat efektywnych działań zwiększających świadomość w zakresie kultury bezpieczeństwa w firmie, co pozwoli m.in. na zmniejszenie ponoszonych kosztów oraz uniknięcie ewentualnych kar administracyjnych nakładanych przez polskie prawo.

Ekspercka wiedza

Każde spotkanie prowadzone jest przez ekspertów z dziedziny zdrowia, bhp, ochrony środowiska i systemów zarządzania, którzy na co dzień pracują w branży b2b, a także prowadzą konsultacje i szkolenia tematyczne.

Wiedza na temat systemów usprawniających działanie firmy

Podczas webinarów omówimy kwestie dotyczące rozwiązań i systemów w organizacji, pokazując, co mogą one usprawnić w działaniu Twojej firmy i jak wpłyną na kwestie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz aspekty związane z wymaganiami w zakresie ochrony środowiska.

Techniki i rozwiązania gotowe do wdrożenia

Spotkania #Safe&Healthy Company to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne metody i rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej organizacji od razu po zakończeniu spotkania.

Dla kogo są webinary z cyklu Safe&Healthy Company?

Te webinary nie są dla Ciebie jeśli:

Tematy poruszane w ramach webinarów
favicon

Bezpieczna praca na wysokości – projektowanie i organizacja

favicon

Szkolenia z pierwszej pomocy w firmie – największe wyzwania organizacyjne

favicon

Ocena zgodności prawnej z przepisami BHP: Kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy

favicon

Ślad węglowy – największe wyzwania w organizacji

favicon

Bezpieczeństwo maszyn w firmie – przepisy prawne i dobre praktyki

favicon

Różnorodność w zespole – szanse i wyzwania dla firm

Przegapiłeś poprzednie edycje?
Zamów szkolenie dedykowane dla swoich pracowników

Chcesz o coś zapytać?