Fundusze Unijne
Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska w firmie!

Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem pracy, ochroną środowiska i systemami zarządzania? Zależy Ci na właściwych relacjach wśród pracowników i edukacji zdrowotnej w firmie? Chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać kulturę bezpieczeństwa? Interesuje Cię tematyka związana z wymogami prawnymi w zakresie ochrony środowiska i systemami zarządzania w firmie? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach przygotowanych w ramach cyklu Safe&Healthy Company.

Podczas spotkań z ekspertami poruszymy kwestie dotyczące szeroko rozumianego obszary HSE w firmach, w tym zdrowia fizycznego i psychicznego oraz bezpieczeństwa w pracy. Porozmawiamy o aspektach wdrożenia systemów zarządzania i ich wpływie na działalność organizacji, a także o wymaganiach dla firm w zakresie ochrony środowiska.

Specjaliści z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy, psychologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska i systemów zarządzania przybliżą najważniejsze zagadnienia z omawianej tematyki. Odpowiedzą również na pytania zadawane przez uczestników spotkań online.

Najbliższy webinar

Jak zrozumieć ESG: praktyczny przewodnik dla firm

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny (ESG) to kluczowe aspekty działalności każdej firmy.

Rosnąca świadomość społeczna oraz nowe regulacje i obowiązki (tj. raportowanie kwestii zrównoważonego rozwoju) sprawiają, że ESG staje się coraz ważniejszym czynnikiem w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych i biznesowych.

Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

  • czym jest ESG i dlaczego jest ważne dla firm,
  • kto i kiedy będzie musiał raportować kwestie zrównoważonego rozwoju (CSRD, ESRS),
  • jakie są korzyści ze wdrożenia ESG,
  • jakie są praktyczne wskazówki dla firm.

 

Kto powinien wziąć udział w webinarze?

  • Przedstawiciele firm, które chcą dowiedzieć się więcej o ESG
  • Osoby odpowiedzialne w firmach za wdrażanie zasad CSR, raportowanie niefinansowe oraz compliance
  • Osoby zainteresowane tematem zrównoważonego rozwoju
  • Justyna KwiatkowskaESG Manager / Specjalista ds. ochrony środowiska w SQD Alliance

    Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuły inżyniera na kierunku Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami oraz na kierunku Gospodarki Przestrzennej, a także Politechniki Wrocławskiej, gdzie uzyskała tytuł magistra na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Od 2023 r. ESG Manager i specjalista ds. ochrony środowiska w SQD Alliance. Wcześniej od 2015 r. współpracowała z Atmoterm S.A. jako konsultant ds. ochrony środowiska, kierownik projektów i analityk procesów biznesowych. Specjalizuje się w obsłudze zakładów produkcyjnych w zakresie m.in. raportowania niefinansowego, śladu węglowego, modelowania emisji substancji do powietrza, analiz prawno-środowiskowych, opracowania dokumentacji i procesu uzyskiwania decyzji środowiskowych oraz pozwoleń zintegrowanych i sektorowych.

Zapisz się na webinar

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w webinarze

Check Icon
Odpowiedz na dwa krótkie pytania, abyśmy mogli dopasować treści webinaru do Twoich potrzeb.

Administratorem danych zawartych w formularzu jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zawarte są w polityce prywatności.

Potwierdź udział w webinarze

Na podany adres e-mail przesłaliśmy wiadomość informującą o rejestracji na webinar.

Pamiętaj, aby kliknąć w wiadomość i potwierdzić zapis na webinar!

Bez tego mail z linkiem do webinaru nie dotrze, a my nie będziemy mogli wysyłać Ci dodatkowych informacji oraz newslettera.

Link nie dotarł?
Sprawdź foldery „Oferty”, „Spam” oraz „Inne” – tam również mógł trafić nasz mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 15 minut napisz do nas marketing@sqda.pl

Co zyskujesz?

Działania wpływające na kulturę bezpieczeństwa na wyciągnięcie ręki

Zdobędziesz wiedzę na temat efektywnych działań zwiększających świadomość w zakresie kultury bezpieczeństwa w firmie, co pozwoli m.in. na zmniejszenie ponoszonych kosztów oraz uniknięcie ewentualnych kar administracyjnych nakładanych przez polskie prawo.

Ekspercka wiedza

Każde spotkanie prowadzone jest przez ekspertów z dziedziny zdrowia, bhp, ochrony środowiska i systemów zarządzania, którzy na co dzień pracują w branży b2b, a także prowadzą konsultacje i szkolenia tematyczne.

Wiedza na temat systemów usprawniających działanie firmy

Podczas webinarów omówimy kwestie dotyczące rozwiązań i systemów w organizacji, pokazując, co mogą one usprawnić w działaniu Twojej firmy i jak wpłyną na kwestie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz aspekty związane z wymaganiami w zakresie ochrony środowiska.

Techniki i rozwiązania gotowe do wdrożenia

Spotkania #Safe&Healthy Company to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne metody i rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej organizacji od razu po zakończeniu spotkania.

Dla kogo są webinary z cyklu Safe&Healthy Company?

Te webinary nie są dla Ciebie jeśli:

Tematy poruszane w ramach webinarów
favicon

Jak zrozumieć ESG: praktyczny przewodnik dla firm

favicon

Rozwijaj swój zespół – jak odpowiedzialnie szkolić z pierwszej pomocy?

favicon

Rola najwyższego kierownictwa w świetle normy ISO 50001

favicon

Programy wellbeingowe – jak tego nie robić?

favicon

Ślad węglowy – definicje, zakres, cel

favicon

Wypalenie zawodowe jako skutek stresogenności w pracy

Przegapiłeś poprzednie edycje?
Zamów szkolenie dedykowane dla swoich pracowników