Fundusze Unijne
Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska w firmie!

Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem pracy, ochroną środowiska i systemami zarządzania? Zależy Ci na właściwych relacjach wśród pracowników i edukacji zdrowotnej w firmie? Chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać kulturę bezpieczeństwa? Interesuje Cię tematyka związana z wymogami prawnymi w zakresie ochrony środowiska i systemami zarządzania w firmie? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach przygotowanych w ramach cyklu Safe&Healthy Company.

Podczas spotkań z ekspertami poruszymy kwestie dotyczące szeroko rozumianego obszary HSE w firmach, w tym zdrowia fizycznego i psychicznego oraz bezpieczeństwa w pracy. Porozmawiamy o aspektach wdrożenia systemów zarządzania i ich wpływie na działalność organizacji, a także o wymaganiach dla firm w zakresie ochrony środowiska.

Specjaliści z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy, psychologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska i systemów zarządzania przybliżą najważniejsze zagadnienia z omawianej tematyki. Odpowiedzą również na pytania zadawane przez uczestników spotkań online.

Najbliższy webinar

Odporni na ransomware: Skuteczne zarządzanie backupami danych

Ataki ransomware są coraz bardziej powszechne, a ich skutki mogą być katastrofalne. Czy Twoja firma jest na to przygotowana? Czy skutecznie, a co ważniejsze – jak szybko, przywrócisz dane w razie ataku? Dołącz do naszego webinaru, aby poznać kluczowe aspekty backupu i strategii odtwarzania danych w obliczu zagrożenia ransomware. Dowiedz się, jak zwiększyć odporność na ataki i zagwarantować ciągłość działania Twojej firmy.

Podczas webinaru:

 • Odpowiemy na pytania czym są ataki ransomware i dlaczego są tak groźne dla Twojego biznesu.
 • Omówimy najlepsze praktyki dotyczące planowania i tworzenia skutecznych kopii zapasowych.
 • Przedstawimy kluczowe czynniki, które warto rozważyć przy wyborze rozwiązania do backupu danych.
 • Przedstawimy strategie i narzędzia, które pozwalają na skuteczne przywracanie danych po atakach ransomware, z wykorzystaniem rozwiązań Acronis.
 • Pokażemy na żywo, jak tworzyć i przywracać kopie zapasowe.

Webinar poprowadzony będzie w formule rozmowy, podczas której prowadzący podzielą się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy dodatkowy bonus! Tylko osoby zapisane na webinar otrzymają możliwość bezpłatnego przetestowania rozwiązania Acronis w wydłużonym okresie trwającym aż 3 miesiące.

 • Łukasz Nowok
  Dyrektor IT w SQD Alliance

  W swojej codziennej pracy dba o bezpieczeństwo IT firm z różnych branż, w tym produkcyjnej, motoryzacyjnej, usługowej, a także jednostek samorządu terytorialnego i sektora publicznego. Realizuje projekty związane z szeroko rozumianym outsourcingiem informatycznym, instalacjami sieciowymi i serwerowymi oraz cyberbezpieczeństwem firm. Skupia się na poprawie bezpieczeństwa organizacji i całej jej infrastruktury, a projektami związanymi z outsourcingiem informatycznym pomaga firmom w osiągnięciu efektywności operacyjnej.

 • Sebastian Dąbrowski
  Product manager Acronis, Dagma Bezpieczeństwo IT

  Odpowiada za całokształt rozwoju marki Acronis w ramach dystrybucji Dagma. O Backupie i szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwie wie wszystko. Wspiera rozwój kanału partnerskiego, prowadzi szkolenia produktowe, bada potrzeby klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie z rozwiązaniami do Backupu, AV, UTM, Storage, Cloud. Jest odpowiedzialny za wynik sprzedaży Acronis w Polsce zarówno w modelu klasycznym jak i SaaS.

Dziękujemy za zapis!

Dzień przed webinarem otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do webinaru.

Co zyskujesz?

Działania wpływające na kulturę bezpieczeństwa na wyciągnięcie ręki

Zdobędziesz wiedzę na temat efektywnych działań zwiększających świadomość w zakresie kultury bezpieczeństwa w firmie, co pozwoli m.in. na zmniejszenie ponoszonych kosztów oraz uniknięcie ewentualnych kar administracyjnych nakładanych przez polskie prawo.

Ekspercka wiedza

Każde spotkanie prowadzone jest przez ekspertów z dziedziny zdrowia, bhp, ochrony środowiska i systemów zarządzania, którzy na co dzień pracują w branży b2b, a także prowadzą konsultacje i szkolenia tematyczne.

Wiedza na temat systemów usprawniających działanie firmy

Podczas webinarów omówimy kwestie dotyczące rozwiązań i systemów w organizacji, pokazując, co mogą one usprawnić w działaniu Twojej firmy i jak wpłyną na kwestie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz aspekty związane z wymaganiami w zakresie ochrony środowiska.

Techniki i rozwiązania gotowe do wdrożenia

Spotkania #Safe&Healthy Company to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne metody i rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej organizacji od razu po zakończeniu spotkania.

Dla kogo są webinary z cyklu Safe&Healthy Company?

Te webinary nie są dla Ciebie jeśli:

Tematy poruszane w ramach webinarów
favicon

Odporni na ransomware: Skuteczne zarządzanie backupami danych

favicon

Jak zapobiec wyciekom danych? Porozmawiajmy o cyberbezpieczeństwie w firmie

favicon

Jak zrozumieć ESG: praktyczny przewodnik dla firm

favicon

BHP i HR w doskonałym połączeniu – profilaktyka zdrowotna w środowisku pracy

favicon

Rozwijaj swój zespół – jak odpowiedzialnie szkolić z pierwszej pomocy?

favicon

Rola najwyższego kierownictwa w świetle normy ISO 50001

Przegapiłeś poprzednie edycje?
Zamów szkolenie dedykowane dla swoich pracowników