Fundusze Unijne
Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska w firmie!

Cykl bezpłatnych webinarów Safe&Healthy Company

Najbliższy webinar

Ocena zgodności prawnej z przepisami BHP: Kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy

Stosowanie się do obowiązujących wymogów prawnych bhp ma ogromny wpływ na firmę – nie tylko w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ale także na efektywność całej organizacji. Sprawdzanie tej zgodności jest zatem istotnym punktem do tego, by poprawić ewentualne braki i zapobiec wypadkom i stratom finansowym. Ocena zgodności prawnej pozwoli ocenić, czy dana działalność lub miejsce pracy spełnia wszystkie obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podczas webinaru porozmawiamy o dobrych praktykach w zakresie oceny zgodności prawnej w firmie, korzyściach wynikających z przeprowadzenia audytu bhp, a także o tym, jak poprawić stan bhp w firmie, gdy ocena wykaże niezgodności.

W programie:

  • Jak przygotować się do oceny zgodności prawnej w firmie?
  • Co warto sprawdzić i przeanalizować w organizacji pod kątem bhp? Dobre praktyki w ocenie zgodności prawnej.
  • Co zyskuje firma, która przeprowadza ocenę zgodności?
  • Jak wdrożyć zmiany, gdy ocena zgodności wykazuje nieprawidłowości?
  • Michał Bil
    Główny Specjalista ds. BHP

    Praktyk oraz wieloletni trener w obszarze bezpieczeństwa pracy. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie m.in. w branżach produkcyjnych, logistycznych oraz w budownictwie. Certyfikowany trener Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. W swojej pracy, przez doradztwo i kształtowanie świadomości pracowników, jak i pracodawców, wspiera firmy w odnalezieniu najlepszej drogi do właściwego zarządzania bezpieczeństwem.

Dziękujemy za zapis!

Dzień przed webinarem otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do webinaru.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem pracy, ochroną środowiska i systemami zarządzania? Zależy Ci na właściwych relacjach wśród pracowników i edukacji zdrowotnej w firmie? Chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać kulturę bezpieczeństwa? Interesuje Cię tematyka związana z wymogami prawnymi w zakresie ochrony środowiska i systemami zarządzania w firmie? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach przygotowanych w ramach cyklu Safe&Healthy Company.

Podczas spotkań z ekspertami poruszymy kwestie dotyczące szeroko rozumianego obszary HSE w firmach, w tym zdrowia fizycznego i psychicznego oraz bezpieczeństwa w pracy. Porozmawiamy o aspektach wdrożenia systemów zarządzania i ich wpływie na działalność organizacji, a także o wymaganiach dla firm w zakresie ochrony środowiska.

Specjaliści z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy, psychologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska i systemów zarządzania przybliżą najważniejsze zagadnienia z omawianej tematyki. Odpowiedzą również na pytania zadawane przez uczestników spotkań online.

Co zyskujesz?

Działania wpływające na kulturę bezpieczeństwa na wyciągnięcie ręki

Zdobędziesz wiedzę na temat efektywnych działań zwiększających świadomość w zakresie kultury bezpieczeństwa w firmie, co pozwoli m.in. na zmniejszenie ponoszonych kosztów oraz uniknięcie ewentualnych kar administracyjnych nakładanych przez polskie prawo.

Ekspercka wiedza

Każde spotkanie prowadzone jest przez ekspertów z dziedziny zdrowia, bhp, ochrony środowiska i systemów zarządzania, którzy na co dzień pracują w branży b2b, a także prowadzą konsultacje i szkolenia tematyczne.

Wiedza na temat systemów usprawniających działanie firmy

Podczas webinarów omówimy kwestie dotyczące rozwiązań i systemów w organizacji, pokazując, co mogą one usprawnić w działaniu Twojej firmy i jak wpłyną na kwestie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz aspekty związane z wymaganiami w zakresie ochrony środowiska.

Techniki i rozwiązania gotowe do wdrożenia

Spotkania #Safe&Healthy Company to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne metody i rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej organizacji od razu po zakończeniu spotkania.

Dla kogo są webinary z cyklu Safe&Healthy Company?

Te webinary nie są dla Ciebie jeśli:

Tematy poruszane w ramach webinarów
favicon

Ocena zgodności prawnej z przepisami BHP: Kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy

favicon

Ślad węglowy – największe wyzwania w organizacji

favicon

Różnorodność w zespole – szanse i wyzwania dla firm

favicon

Odporni na ransomware: Skuteczne zarządzanie backupami danych

favicon

Jak zapobiec wyciekom danych? Porozmawiajmy o cyberbezpieczeństwie w firmie

favicon

Jak zrozumieć ESG: praktyczny przewodnik dla firm

Przegapiłeś poprzednie edycje?
Zamów szkolenie dedykowane dla swoich pracowników

Chcesz o coś zapytać?