Fundusze Unijne

Webinary

„Safe&Healthy Company”

Merytoryczna wiedza w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska w firmach przekazywana przez najlepszych ekspertów SQD Alliance.

Najbliższy webinar

Bezpieczna praca na wysokości – projektowanie i organizacja

Dbasz o bezpieczeństwo pracy na wysokości w swojej organizacji? Regularne szkolenia bhp dla pracowników, na których zwykle skupiamy się w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa nie są jedyną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę. Wielu pracodawców zapomina o tym, że równie ważne są aspekty inżynieryjno-techniczne, w tym ewakuacja w chwili zagrożenia np. z podestów oraz dobre przygotowanie planów i procedur ratowniczych.

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jak przygotować się do procedur ratowniczych, o czym warto pomyśleć organizując pracę na wysokości i jak przygotować plany ratownicze, by nie pominąć najważniejszych aspektów.

Program webinaru:

  • O czym warto pomyśleć przygotowując się/organizując pracę na wysokości?
  • Jak przygotować się do procedur ratowniczych?
  • Plany i procedury ratownicze w organizacji – na co zwrócić uwagę?
  • Dominik Szmajda
    Trener / Konsultant / Auditor

    Bezpieczeństwo w pracy na Wysokości Pracą na wysokości zajmuje się od 2004 r. Organizował i pełnił nadzór ratowniczy w dostępie linowym przy projektach morskich i lądowych. Od 2010 r. prowadzi praktyczne szkolenia z zakresu asekuracji w pracy na wysokości, w różnych regionach świata. Specjalizuje się w kompleksowej organizacji bezpiecznej pracy na wysokości — zaczynając od audytu, poprzez dobór zabezpieczeń, opracowanie procedur, szkoleniu personelu i wewnątrzzakładowych grup ratowniczych. Pełnił funkcję Autorytetu Technicznego przy tworzeniu międzynarodowych centrów szkoleniowych zgodnie z wytycznymi IRATA. Jeden z pierwszych biegłych sądowych w dziedzinie dostępu linowego. Z SQD Alliance rozpoczął współpracę, prowadząc regularne audyty farm wiatrowych. Instruktor IRATA, Egzaminator OTDL, Specjalista ds. BHP, NEBOSH IGC, Instruktor kontroli ŚOI do pracy na wysokości.

Dziękujemy za zapis!

Dzień przed webinarem otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do webinaru.

Kolejny webinar z cyklu Safe & Healthy Company odbędzie się we wrześniu!

Szczegóły dotyczące webinaru i możliwość rejestracji pojawią się wkrótce.

Webinary na żądanie

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do nagrań webinarów z cyklu „Safe&Healthy Company”.

Chcesz o coś zapytać?