Fundusze Unijne

ARIA – Akademia Robotyzacji i Automatyzacji – Moduł II

ID 9232

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat SQD Alliance

Czas trwania:

1 dzień

DBR77.com – założenia, planowanie, kalkulacja, symulacja produkcji, „bliźniak cyfrowy”, RFQ, finansowanie i całościowy nadzór nad projektem automatyzacji i robotyzacji

Opis szkolenia

Uczestnicy zapoznają się z „Platformą DBR77”, założą konta na „Marketplace” z poziomu klienta, zobaczą, jak działa wymiana informacji, komunikacja, tworzenie analizy finansowej i operacyjnej, wybór integratorów, robotów i innych aspektów związanych z transformacją cyfrową. Stworzą przykładowy obszar produkcji za pomocą „Cyfrowego bliźniaka”, który jest wirtualnym modelem obiektów rzeczywistych. Uczestnicy poznają jego możliwości, przeprowadzą wizualizację i symulację procesów dla celów projektowych czy optymalizacji już istniejących procesów wytwarzania w organizacji. Do dyspozycji będą mieli sprzęt komputerowy dostosowany do narzędzi projektowych, jak również możliwość zobaczenia przykładowego obszaru produkcyjnego za pomocą gogle VR, co pozwoli poczuć im się tak, jakby rzeczywiście byli w projektowanym obszarze.

Grupa docelowa

 • Działy UR (Utrzymania Ruchu) w firmach.
 • Nadzór i obsługa linii produkcyjnych.
 • Działy zajmujące się zarządzaniem optymalizacjami, nowymi projektami – uruchomieniami, inwestycjami.
 • „integratorzy” – firmy świadczące usługi montażu automatycznych/zrobotyzowanych linii produkcyjnych.

Zawartość

 • DBR77.com – założenia, planowanie, kalkulacja, symulacja produkcji, „bliźniak cyfrowy”, RFQ, finansowanie i całościowy nadzór nad projektem automatyzacji i robotyzacji.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Efekty kształcenia

 • Najbardziej skuteczne i efektywne podejście do planowania, wdrażania i nadzoru nad zautomatyzowanymi liniami.
 • Świadomość „wyzwań”, znajomość narzędzi pomagających w zarządzaniu tego typu projektami, jak również nabycie „zdrowych nawyków” umożliwiających minimalizację, a wręcz unikanie nieprzewidzianych i niepożądanych zjawisk w procesach optymalizacji produkcji.
 • Prawidłowy dobór robota przemysłowego do aplikacji, świadomość możliwości robotów – znajomość dostępnych opcji i narzędzi, konfiguracja robota pod konkretną aplikację.

Szkolenia powiązane

 • Szkolenie partnera: Szkolenie Podstawowe + Programistyczne FANUC – szkolenie z programowania robotów FANUC
 • Szkolenie partnera: Szkolenie Integratorskie FANUC – szkolenie z integracji robotów FANUC

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, wydanie certyfikatu, obiad, przerwy kawowe, komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?