Fundusze Unijne

ARIA – Akademia Robotyzacji i Automatyzacji – Moduł III

ID 9233

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat SQD Alliance

Czas trwania:

1 dzień

ARIA – Akademia Robotyzacji i Automatyzacji

Opis szkolenia

Uczestnicy przejdą przez zagadnienia związane z zarządzeniem parkiem maszynowym. Poznają podstawowe pojęcia związane z procesem, stratami w nim występującymi i jego optymalizacją. Omówione zostaną filary TPM w celu pokazania, że maintenance to cała sieć powiązań i zależności w organizacji z uwzględnieniem zarządzania i odpowiedzialności za system od najwyższego kierownictwa, po poszczególnych operatorów i pracowników innych działów mających wpływ na zarządzanie parkiem maszynowym. Poruszona zostanie kwestia szybkiego przezbrajania maszyn/urządzeń (SMED) oraz korzyści z tego płynących. Uczestnicy zapoznają się z pojęciem cyberbezpieczeństwa zakładu produkcyjnego, półwyrobu i wyrobu.

Grupa docelowa

 • Działy UR (Utrzymania Ruchu) w firmach.
 • Nadzór i obsługa linii produkcyjnych.
 • Działy zajmujące się zarządzaniem optymalizacjami, nowymi projektami – uruchomieniami, inwestycjami.
 • „integratorzy” – firmy świadczące usługi montażu automatycznych/zrobotyzowanych linii produkcyjnych.

Zawartość

 • TPM.
 • SMED.
 • Analiza ryzyka.
 • Cyberbezpieczeństwo zakładu produkcyjnego, półwyrobu i wyrobu.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Efekty kształcenia

 • Najbardziej skuteczne i efektywne podejście do planowania, wdrażania i nadzoru nad zautomatyzowanymi liniami.
 • Świadomość „wyzwań”, znajomość narzędzi pomagających w zarządzaniu tego typu projektami, jak również nabycie „zdrowych nawyków” umożliwiających minimalizację, a wręcz unikanie nieprzewidzianych i niepożądanych zjawisk w procesach optymalizacji produkcji.
 • Prawidłowy dobór robota przemysłowego do aplikacji, świadomość możliwości robotów – znajomość dostępnych opcji i narzędzi, konfiguracja robota pod konkretną aplikację.

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, wydanie certyfikatu, obiad, przerwy kawowe, komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?