Fundusze Unijne

Ochrona przeciwpożarowa

ID E1006

Szkolenie realizowane w dowolnym momencie na platformie szkoleniowej

Opis szkolenia

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej powinien odbyć każdy pracownik, niezależnie od stanowiska. Patrząc na statystyki, które mówią, że w ciągu ostatnich dwóch lat liczba interwencji jednostek przeciwpożarowych dotyczących pożarów wzrosła o niemal 18%, wiedza na ten temat powinna być systematycznie powtarzana. Zwłaszcza, że w przypadku nagłej sytuacji stresowej, często popadamy w panikę i działamy automatycznie.
W związku z koniecznością aktualizacji tej potrzebnej nam wszystkim wiedzy stworzyliśmy szkolenie e-learningowe, które pracownik może wykonać w wygodny sposób, w dowolnym miejscu i czasie. Kurs jest prowadzony przez kilku lektorów i wzbogacony o interaktywne elementy oraz ćwiczenia, które mają na celu aktywizację uczestnika oraz efektywne przyswajanie wiedzy.
Poprzez filmy instruktażowe uczestnik dowiaduje się jak używać sprzętu gaśniczego, jak wygląda postępowanie w przypadku pożaru oraz ewakuacji. Dodatkowo w czasie dostępu do szkolenia na platformie, uczestnik ma możliwość zadawania pytań i konsultacji ze specjalistą.

Grupa docelowa

Szkolenie jest skierowane do wszystkich grup pracowniczych.

Zawartość

 • Podstawy prawne ochrony przeciwpożarowej
 • Zjawisko pożaru
 • Obowiązki pracodawcy i pracownika
 • Sprzęt przeciwpożarowy
 • Postępowanie w przypadku pożaru i ewakuacja

Potwierdzenie kwalifikacji

Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat w formie elektronicznej potwierdzający ukończenie kursu.

Informacje dodatkowe

Szkolenie dostępne jest w języku polskim oraz angielskim.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?