Fundusze Unijne

Praca zdalna

ID E1009

Szkolenie realizowane w dowolnym momencie na platformie szkoleniowej

Opis szkolenia

W czasie trwania pandemii praca zdalna stała się codziennością dla wielu z nas. Jak poradzić sobie ze zorganizowaniem stanowiska pracy w domu? Jak pogodzić pracę z innymi zadaniami tak, by wykonywać pracę efektywnie? To tylko niektóre z wyzwań, przed jakimi stanęli pracownicy i pracodawcy chcący zapewnić im jak najbardziej korzystne warunki do pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami związanymi z organizacją stanowiska pracy, bezpiecznej pracy z komputerem, najczęściej pojawiającymi się błędami podczas pracy zdalnej oraz ich konsekwencjami. Przyswojona wiedza ułatwi zorganizowanie pracownikom swojego stanowiska pracy w trybie homeoffice, a także uświadomi jak istotne jest zorganizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz jakie konsekwencje może nieść za sobą przyjmowanie nieprawidłowej pozycji ciała podczas pracy. W szkoleniu zawarte są interaktywne elementy, quizy oraz filmy instruktażowe.

Grupa docelowa

Pracownicy wykonujący pracę w trybie homeoffice.

Zawartość

 • Przepisy prawne regulujące pracę zdalną
 • Organizacja stanowiska pracy
 • Bezpieczna praca z komputerem
 • Praca zdalna w praktyce
 • Potwierdzenie kwalifikacji
 • Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat w formie elektronicznej potwierdzający ukończenie kursu.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?