Fundusze Unijne
Forum Zdrowego Biznesu

Forum Zdrowego Biznesu

Informacje o Forum Zdrowego Biznesu 2022 już wkrótce!

O Forum Zdrowego Biznesu

Forum Zdrowego Biznesu to inicjatywa stworzona w odpowiedzi na potrzeby osób aktywnych zawodowo, zarówno pracodawców jak i pracowników, które stoją przed wyzwaniami związanymi z dynamiką rynku pracy, organizacją pracy, budowaniem motywacji i zaangażowania, ale także problemami zdrowotnymi, które wpływają na efektywność wykonywanych obowiązków.

Celem Forum jest budowanie środowisk pracy zdrowych, zarządzanych świadomie i odpowiedzialnie, w których na biznes patrzy się przez pryzmat ludzi, bowiem to oni są największym kapitałem każdej organizacji. Każda edycja Forum Zdrowego Biznesu jest poświęcona konkretnemu tematowi, który jest omawiany z uczestnikami z różnych punktów widzenia.

Najnowsze informacje o terminie, lokalizacji oraz programie Forum dostępne są na oficjalnej stronie www.forumzdrowegobiznesu.pl.

Dlaczego warto wziąć udział?

Do kogo kierujemy Forum Zdrowego Biznesu?

Forum dedykowane jest pracodawcom, managerom, pracownikom działów HR, działów HSE i wszystkim tym, którzy interesują się promocją zdrowia oraz nowoczesnym zarządzaniem personelem. Nowoczesność ta wyrażona jest poprzez uwzględnianie w zarządzaniu dynamiki wielopokoleniowych zespołów pracowniczych, uwarunkowań zdrowotnych, procesu starzenia się, ergonomii, psychologii i kultury organizacji.

Jak było do tej pory?

Forum Zdrowego Biznesu zorganizowaliśmy po raz pierwszy w 2017 roku, jednak sama idea Forum powstała kilka lat wcześniej. Na początku, jako niewielkie spotkania pod nazwą Otwarte Dni Zdrowia, z czasem przekształciły się w dużą platformę wymiany doświadczeń – Forum Zdrowego Biznesu.

Obecnie w każdym Forum bierze udział kilkudziesięciu uczestników reprezentujących zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, o różnym profilu działalności, a także instytucje publiczne.

Obszerne relacje oraz fotorelacje poprzednich edycji Forum dostępne są na oficjalnej stronie Forum Zdrowego Biznesu www.forumzdrowegobiznesu.pl.

Opinie uczestników

Opinie po Forum Zdrowego Biznesu pokazują, że jest to wydarzenie cenione zarówno uczestników pokazują, że Forum Zdrowego Biznesu cieszy się dużym uznaniem oraz jest wydarzeniem, które doceniają uczestnicy zarówno za wartość merytoryczną, jak i formułę wydarzenia.

„Bardzo przydatne forum szczególnie dla służb bhp. Tematy poruszane trafione na 100 %. Bardzo dobry pomysł, aby dzielić się dobrymi praktykami. Wróciłam ze szkolenia bardzo pozytywnie nastawiona do świata, z nowymi pomysłami.”

„Dobra komunikacja i informacja poprzedzająca wydarzenie. Ciekawe materiały informacyjne.”

„Prezentowane aktywności prozdrowotne Interesujące, zdumiewająco odkrywcze a jednocześnie przedstawione w przystępnej formie dla każdego.”

Chcesz o coś zapytać?