para_smarka_w_nos-300x300

SQD Alliance chce wspierać Twoją firmę i pracowników w upowszechnianiu wiedzy i rzetelnych, sprawdzonych informacji na temat epidemii koronawirusa, zdrowia i profilaktyki. Zapoznaj się z materiałami jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, a jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Koronawirus

Co możemy dla Ciebie zrobić?

JUŻ DOSTĘPNE
Szkolenie e-learningowe
Podstawy epidemiologii chorób zakaźnych, w tym COVID-19

Przygotowaliśmy szkolenie na temat podstaw epidemiologii chorób zakaźnych, w tym COVID-19. Jest to w pełni bezpieczna formuła szkolenia – z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

Bezpłatne plakaty profilaktyczne

Od grudnia 2019 roku mamy do czynienia z koronawirusem SARS-CoV-2. Jak zawsze najważniejsza jest profilaktyka, dlatego postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje i przedstawić je w atrakcyjnej graficznie formie plakatu.

Bezpłatny e-book: COVID-19

Bezpłatny e-book to kompendium z podstawowymi informacjami na temat koronawirusa SARS-Cov-2, sposobów zapobiegania zakażeniom, profilaktyki. Zapoznaj się z nim!

Dedykowane szkolenie

rece

Szkolenie dedykowane przygotowane specjalnie dla Twoich pracowników “W cieniu koronawirusa – profilaktyka zachorowań na wybrane choroby dróg oddechowych”. Nasi eksperci wyposażeni są w nowoczesny sprzęt medyczny, między innymi urządzenia dermalux. Skontaktuj się z nami również w sprawie kampanii edukacyjnych, akcji profilaktycznych i szkoleń tematycznych.

Z naszego bloga

Atak paniki jak sobie z nim radzić

Atak paniki

Strach to naturalna emocja, która towarzyszy właściwie każdemu człowiekowi obok radości, smutku czy złości. Jednak w momencie, kiedy opanowuje nas nagły, ogromny i obezwładniający lęk, mówimy

Czytaj więcej »
Przygotowania do kwarantanny covid-19 w domu

Przygotowanie do kwarantanny

Cykl artykułów #zostańwdomu Przypominamy o poszczególnych krokach i zasadach podczas odizolowania. Podpowiemy, jak załagodzić trudności związane z odosobnieniem. Podstawowe normy i wytyczne dotyczące separacji z

Czytaj więcej »
Korzyści z pandemii #zostańwdomu

Korzyści z pandemii

Cykl artykułów #zostańwdomu Co byś zrobił, gdybyś musiał zostać w domu na zawsze? Jakbyś wtedy żył? Jakie byłyby Twoje obowiązki i rozrywki? Niektórzy z nas

Czytaj więcej »