Fundusze Unijne
zakatarzona para

SQD Alliance chce wspierać Twoją firmę i pracowników w upowszechnianiu wiedzy i rzetelnych, sprawdzonych informacji na temat epidemii koronawirusa, zdrowia i profilaktyki. Zapoznaj się z materiałami jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, a jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Koronawirus

Co możemy dla Ciebie zrobić?

JUŻ DOSTĘPNE
Szkolenie e-learningowe
Podstawy epidemiologii chorób zakaźnych, w tym COVID-19

e-learning-koronawirus

Przygotowaliśmy szkolenie na temat podstaw epidemiologii chorób zakaźnych, w tym COVID-19. Jest to w pełni bezpieczna formuła szkolenia – z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

Bezpłatne plakaty profilaktyczne

info COVID

Od grudnia 2019 roku mamy do czynienia z koronawirusem SARS-CoV-2. Jak zawsze najważniejsza jest profilaktyka, dlatego postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje i przedstawić je w atrakcyjnej graficznie formie plakatu.

Bezpłatny e-book: COVID-19

koronawirus ebook

Bezpłatny e-book to kompendium z podstawowymi informacjami na temat koronawirusa SARS-Cov-2, sposobów zapobiegania zakażeniom, profilaktyki. Zapoznaj się z nim!

Dedykowane szkolenie

Szkolenie - w cieniu koronawirusa - profilaktyka zachorowań na wybrane choroby dróg oddechowych

Szkolenie dedykowane przygotowane specjalnie dla Twoich pracowników „W cieniu koronawirusa – profilaktyka zachorowań na wybrane choroby dróg oddechowych”. Nasi eksperci wyposażeni są w nowoczesny sprzęt medyczny, między innymi urządzenia dermalux. Skontaktuj się z nami również w sprawie kampanii edukacyjnych, akcji profilaktycznych i szkoleń tematycznych.

Z naszego bloga

Chcesz o coś zapytać?