Fundusze Unijne

Voucher na usługi SQD Alliance

Czy wraz z końcem roku zamyka się budżet szkoleniowy w Twojej firmie, jednak teraz nie możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie? A może planowałeś event lub kampanię informacyjną? Nic straconego! Skorzystaj z vouchera na usługi naszej firmy i wykorzystaj go w późniejszym czasie. To doskonała okazja na wykorzystanie przydzielonych w danym roku kalendarzowym budżetów z możliwością zrealizowania ich w dogodnym terminie.  

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zakupić taki voucher pod koniec roku. Okres świąteczno-noworoczny to czas kiedy pracownicy Twojej firmy otrzymują upominki, warto wykorzystać tę okazję i wręczyć pracownikowi voucher, który może dowolnie wykorzystać.  

Dlaczego warto? 

  • Kupujesz voucher teraz, realizujesz w dowolnym czasie. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.  
  • Voucherem objęte są wszystkie usługi SQDA, w tym szkolenia znajdujące się w ofercie.  
  • Możesz wybrać dowolną wartość vouchera – kwota jaką dysponujesz lub na podstawie oferty na konkretną usługę lub szkolenie. 
  • Decyzję co do szczegółów realizacji szkolenia lub innej usługi możesz podjąć w późniejszym czasie, kiedy warunki jego realizacji będą najbardziej sprzyjające dla Twojej firmy.  

Aby zamówić voucher wystarczy wypełnić poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, potwierdzi wszystkie ustalenia i przygotuje niezbędne dokumenty, abyś mógł otrzymać voucher. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z voucherów znajdują się w regulaminie 

Jeśli wciąż masz pytania lub nie wiesz, jaki voucher byłby najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i dopasujemy voucher do potrzeb Twojej firmy.  

Zapytaj o szczegóły
Dział Handlowy
handlowy@sqda.pl
+48 32 326 30 08

Zamów voucher

Check Icon

Chcesz o coś zapytać?