Fundusze Unijne

Joga twarzy – lifting w Twoich rękach

ID 3210

Czas trwania:

60 minut

Szkolenie organizowane w formie zamkniętej

Opis szkolenia

Chcąc zachować zdrowe i jędrne ciało, wykonujemy regularne ćwiczenia fizyczne, aby wzmocnić i zwiększyć wytrzymałość mięśni. Natomiast w celu zachowania młodej skóry twarzy, sięgamy tylko po różnego rodzaju kremy lub korzystamy z zabiegów kosmetycznych. Dlaczego więc w dbaniu o ciało pomijamy mięśnie twarzy i szyi? Gimnastyka twarzy wyraźnie opóźnia procesy starzenia skóry, działa odmładzająco, liftingująco i jednocześnie relaksująco. Wystarczy poświęcić na nią tylko kilka minut dziennie. Dzięki szkoleniu, poznasz ćwiczenia twarzy i szyi oraz zaznajomisz się z niezbędnymi trikami pielęgnacyjnymi skóry. Przekonamy Cię, że warto zaprzyjaźnić się z jogą twarzy i wprowadzić ją do swojej pielęgnacyjnej rutyny piękności.

Szkolenie prowadzone jest przez kosmetolog, będącą również instruktorką jogi twarzy, w formule online.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracodawców, którzy chcą zadbać o mental health pracowników oraz wszystkich osób, które chciałyby poznać tajniki zdrowej i pięknej skóry.

Zawartość

 • Na czym polega joga twarzy?
 • Dlaczego warto wykonywać jogę twarzy? – ujęcie teoretyczne.
 • Techniki jogi twarzy w działaniu anti-aging.
 • Właściwa pielęgnacja skóry – podstawowe zasady.

Efekty kształcenia

 • Znajomość technik jogi twarzy.
 • Znajomość ujędrniających masaży twarzy.
 • Znajomość podstawowych zasad w pielęgnacji skóry.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?