Fundusze Unijne

Przebodźcowanie i stres cyfrowy

ID 3198

Czas trwania:

90 minut

Szkolenie organizowane w formie zamkniętej

Opis szkolenia

Stres w pracy jest dziś powszechny. Pierwotnie sugerowano, że nowoczesne technologie zwiększą komfort pracowników i ułatwią komunikację, paradoksalnie jednak mogą zwiększać presję w pracy i załamywać granicę między życiem zawodowym i prywatnym. Niezachowanie równowagi cyfrowej może spowodować rozdrażnienie i poczucie ciągłego pośpiechu. Nadużywanie technologii zwiększa prawdopodobieństwo stresu cyfrowego i zaburzeń psychicznych, w tym występowanie lęku i depresji. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, czym jest stres cyfrowy oraz jak zadbać o higienę w świecie wirtualnym.

Grupa docelowa

Szkolenie kierowane jest do zespołów, które chciałyby zbudować odporność psychiczną, zapobiegać eskalacjom i odzyskać motywację do działań, a także do wszystkich innych osób potrzebujących wsparcia w zakresie radzenia sobie ze stresem.

Zawartość

 • Pułapki współczesnego świata.
 • Czym jest stres cyfrowy ?
 • Mechanizmy stresu cyfrowego.
 • Narzędzia do radzenia sobie ze stresem i przebodźcowaniem.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Efekty kształcenia

 • Zdrowe zarządzanie narzędziami cyfrowymi w pracy.
 • Zwiększenie uważności i skoncentrowanie myśli na działaniach.
 • Zmiana cyfrowych nawyków.
 • Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?