Fundusze Unijne

5 bestsellerów Wydawnictwa Team Prevent

Każdy czas, a szczególnie ten obecny, warto wykorzystać na swój rozwój. Zachęcamy do tego, dlatego dzisiaj przedstawiamy TOP 5 książek Wydawnictwa Team Prevent najchętniej kupowanych w 2019 roku.

VDA Integralność wyrobu

Podręcznik dotyczący integralności wyrobu zawiera w swojej treści zalecenia w zakresie odpowiedzialności, jakie niosą za sobą wymagania prawne w całym cyklu życia wyrobu. Nieodzownym elementem w dzisiejszym czasie motoryzacyjnym stały się wymagania prawne, a dokładnej ich identyfikacja.

Nowe wymagania klientów, coraz to nowe wytyczne urzędów dotyczące wyrobów, jak i publiczne dyskusje na temat bezpieczeństwa i integralności wyrobu stwarzają potrzebę zadbania o odpowiednią integralność wyrobu oferowanego przez przedsiębiorstwo.

Podręcznik ten ma na celu przybliżenie i wyjaśnienie lepszego zrozumienia bezpieczeństwa i zgodności wyrobu. Z podręcznikiem powinni zapoznać się Przedstawiciele/Pełnomocnicy ds. bezpieczeństwa wyrobu.

Interpretacja wymagań ISO 9001:2015 i IATF 16949:2016

Interpretacja wymagań ISO 9001:2015 i IATF16949:2016 to autorski podręcznik Team Prevent.

Zawiera wszystkie informacje dotyczące ISO 9001:2015 i IATF 16949:2016, które zostały przedstawione w łatwy i przyjemny sposób.

Jest to jedna książka, która zawiera zarówno interpretację wymagań normy/standardu, przykłady dobrych praktyk jak i podstawowe definicje wraz z odwołaniem do źródła.

Podręcznik przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z motoryzacją, jak i dla tych, którzy chcą utrwalić swoją dotychczasową wiedzę.

AIAG & VDA FMEA w języku angielskim

Ta pozycja była długo wyczekiwana w branży motoryzacyjnej.

Podręcznik AIAG & VDA FMEA służy jako narzędzie pomocnicze dla dostawców w przemyśle motoryzacyjnym przy tworzeniu analizy ryzyka wyrobu i procesu produkcyjnego.

W podręczniku znajdziemy wyjaśnienie poszczególnych kroków i narzędzi niezbędnych do technicznego stworzenia analizy ryzyka FMEA.

Podręcznik jest już dostępny w naszym wydawnictwie w języku polskim.

VDA1 Udokumentowana informacja i jej przechowywanie

W dobie cyfryzacji i elektronicznych nośników danych, w przedsiębiorstwach pojawiły się problemy z odpowiednim przechowywaniem informacji. Aby przezwyciężyć te problemy
i w odpowiedni sposób regulować i postępować z udokumentowanymi informacjami, stworzono podręcznik VDA 1.

W podręczniku znajdziemy informacje o odpowiednim sklasyfikowaniu dokumentacji oraz jej przechowywaniu w całym cyklu życia wyrobu.

Auditor procesu wg VDA 6.3. Ściąga dla auditorów (PL)

To autorska publikacja firmy Team Prevent.

Ściąga zawiera wszystkie pytania pojawiające się w podręczniku VDA 6.3 w zwięzłej formie. Ujęto w niej również podstawowe zasady auditowania, ocenę pytań, reguły degradacji, klasyfikację, a także przyporządkowanie poszczególnych elementów procesu projektowania wyrobu i procesu, jak i produkcji seryjnej.

Ściąga dla auditorów VDA 6.3 dzięki poręcznemu formatowi stanowi przydatną pomoc w przeprowadzeniu auditu procesu bezpośrednio w zakładzie własnym lub u dostawcy.

Jesteś ciekawy, co jeszcze czeka na Ciebie w Wydawnictwie Team Prevent? Poznałeś już nowości ostatnich miesięcy? Przekonaj się na www.wydawnictwo-sqda.pl

    Chcesz o coś zapytać?