Fundusze Unijne

Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

ID E1001

Szkolenie realizowane w dowolnym momencie na platformie szkoleniowej

Opis szkolenia

Każda osoba zajmująca stanowisko kierownicze lub będąca pracodawcą jest zobowiązana do ukończenia szkolenia okresowego nie rzadziej niż raz na 5 lat. Takiemu obowiązkowi szkolenia podlegają również nowo zatrudnione osoby na stanowiskach kierowniczych, które powinny je odbyć w okresie do 6 miesięcy od zatrudnienia.

Szkolenie zostaje uruchomione na platformie e-learningowej na okres 30 dni, z możliwością jego bezpłatnego przedłużenia o 2 tygodnie. Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu końcowego, zostaje wystawione stosowne zaświadczenia, które jest dostępne w wersji elektronicznej na platformie e-learningowej oraz w formie papierowej.

Szkolenie jest prowadzone przez profesjonalne głosy lektorskie, a każdy z modułów jest wzbogacony o filmy, interaktywne elementy, gry oraz quizy, mające na celu aktywizację uczestnika i czynnego brania udziału w szkoleniu.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Zawartość

 • Regulacje prawne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
 • Bezpieczna praca z komputerem
 • Ochrona środowiska
 • Wypadki przy pracy
 • Odpowiedzialność prawna za naruszenie przepisów
 • Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach
 • Zagrożenia występujące w procesach pracy
 • Organizacja stanowiska pracy
 • Metodyka szkoleń
  Ochrona przeciwpożarowa

Potwierdzenie kwalifikacji

Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia, zgodne z wymaganiami stawianymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 27 lipca 2004 r.

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, obsługę i pomoc techniczną, wydanie zaświadczenia.

Informacje dodatkowe

Szkolenie dostępne jest w języku polskim oraz angielskim.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?