Team Prevent Poland zmienia się w SQD Alliance

Zmiana nazwy oraz logo Team Prevent Poland jest efektem zmian w strukturze własnościowej. Rebranding marki, dotychczas zależnej od zagranicznego właściciela, pozwoli uzyskać autonomię działań i budować silną markę SQD Alliance.

SQD Alliance jest nowoczesną firmą, dostarczającą innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku. Rebranding pozwolił uzyskać autonomię działań i realizować niezależną politykę rozwoju marki. Od teraz marka jest zarządzana przez dwóch współwłaścicieli, będących do tej pory udziałowcami Team Prevent Poland. Dzięki zmianie struktury własności organizacja zyskała całkowitą autonomię działania. Nazwa firmy stanowi akronim od słów „Supplier Quality Development Alliance” nawiązujących do dostarczania wielu usług i zabezpieczenia klienta w różnorodnych obszarach.

– SQD Alliance będzie kontynuować kierunek obrany przez Team Prevent Poland, dostarczając kompleksowe usługi i wspierając klientów w każdym obszarze działalności. Realizowana zmiana jest kamieniem milowym w rozwoju firmy. Naszym celem jest czerpać z dotychczasowego doświadczenia, które pozwoliło ugruntować pozycję na rynku i efektywnie rozpocząć nowy rozdział w historii organizacji – mówi Dariusz Grzegorczyk, współwłaściciel SQD Alliance.

Nowy, energetyczny rozdział

Głównym elementem nowego logotypu jest grafika przedstawiająca strzałkę zaprezentowaną w nowoczesny sposób, której grot sugeruje wzrost (firmy, kompetencji, satysfakcji). Całość nawiązuje do innowacji widocznej w oferowanych rozwiązaniach, jak i wykorzystywanych narzędziach. Odcienie koloru pomarańczowego oraz czerwonego symbolizują siłę marki, jej witalność oraz entuzjazm widoczny na każdym szczeblu obsługi klienta. Jednocześnie wykorzystany w identyfikacji wizualnej klasyczny czarny kolor wzbudza poczucie wysokiego standardu oferowanych usług, co doskonale wpisuje się w politykę firmy. Całość idealnie koresponduje z pożądanym wizerunkiem SQD Alliance – firmy silnej, nowoczesnej, oferującej szeroki zakres wsparcia.

Zrównoważony rozwój oraz stabilna współpraca

Nasza firma funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku, dostarczając klientom kompleksowe usługi z zakresu doradztwa biznesowego. Firma została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu. Portfel klientów SQD Alliance liczy ponad 2 tys. zadowolonych klientów. Od początku istnienia stawiamy na elastyczność, oferując usługi wykwalifikowanych ekspertów. SQD Alliance jako podmiot niezależny od zagranicznej korporacji wkracza na kolejny etap rozwoju. Bazując na doświadczeniu i ugruntowanej pozycji Team Prevent, rozpoczyna nowy rozdział obecności na rynku.

Z perspektywy dotychczasowych klientów rebranding firmy nie wiąże się z koniecznością aneksowania umów. Zachowany pozostaje dotychczasowy tryb, forma i częstotliwość korespondencji w sprawie bieżących rozliczeń.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Personel dla firmy

Rozwiązania personalne dla Twojej firmy

Czy Twoja firma ma obecnie problemy z pracownikami? Chciałbyś zabezpieczyć swoją firmę przed skutkami kryzysu? Wiemy, jak Ci pomóc! Od lat wspieramy firmy w zakresie rozwiązań personalnych. Dostarczamy m.in. pracowników

Czytaj więcej »

Ukraińska delegacja z wizytą w Pszczynie

W ostatnim tygodniu lipca gościliśmy w naszej firmie przedstawicieli przedsiębiorstwa Zabijaka, jednego z klientów Team Prevent na Ukrainie. Podczas wizyty w Polsce pracownicy firmy Zabijaka wraz z przedstawicielem Team Prevent

Czytaj więcej »
E-learning stworzony na nowo

E-learning stworzony na nowo

Rok 2019 to dla nas rok nowych technologii i zmian w naszej ofercie. Po kilkumiesięcznej pracy zapraszamy do poznania zupełnie nowego, interaktywnego e-learningu. Nowe kursy – zupełnie nowy layout, interaktywne

Czytaj więcej »

Bezpłatny audyt wstępny BHP

Pracodawcy są często przekonani, ze sytuacja w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w ich zakładach pracy odpowiada wymaganiom prawnym. Wizyty naszych specjalistów korygują niestety często ten obraz. Uważamy, ze zawsze

Czytaj więcej »