Fundusze Unijne

Quiz online z zakresu kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego

Przeprowadzone przez VDA QMC badania rynku motoryzacyjnego na świecie wykazały, że w czasie auditów systemu i procesu kluczowe metody jakości przemysłu motoryzacyjnego nie zawsze stosowane są w odpowiedni sposób. Z tego powodu zmienione zostały wymagania dotyczące kwalifikacji VDA dla auditorów systemu i procesu.

Uzyskanie pozytywnego wyniku z quizu to jedna z możliwości potwierdzenia swojej wiedzy z zakresu kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego. Jest to wymagane w celu:

  • Przedłużenia ważności uprawnień auditora procesu VDA 6.3 (2016).
  • Uzyskania dopuszczenia do egzaminu na certyfikowanego auditora procesu VDA 6.3.
  • Uzyskania dopuszczenia do egzaminu na auditora 1. i 2. strony IATF 16949.

 

Poniższy link przeniesie Państwa do quizu online VDA QMC Kluczowe metody jakości przemysłu motoryzacyjnego:

W przypadku chęci wzięcia udziału w quizie w języku angielskim lub niemieckim, prosimy o kontakt.

Żeby wziąć udział w quizie, należy najpierw zarejestrować się na powyższej platformie, podając imię, nazwisko oraz adres mailowy.

Quiz online składa się z 30 pytań, należy odpowiedzieć na minimum 70% (21 pytań) poprawnie. Każde pytanie zawiera cztery możliwości odpowiedzi, spośród których tylko jedna jest poprawna. Na udzielenie odpowiedzi przeznaczone jest łącznie 60 minut.

Uwaga: Mają Państwo tylko jedną próbę, quizu online nie można powtórzyć.

Po wysłaniu odpowiedzi od razu otrzymają Państwo wynik testu (zdany/niezdany). Po zdaniu quizu jest możliwość pobrania certyfikatu w formacie PDF.

Jeśli nie zaliczą Państwo quizu, wymagany jest udział w szkoleniu „Kluczowe metody jakości przemysłu motoryzacyjnego dla auditorów systemu i procesu” (ID 417).

Chcesz o coś zapytać?