Fundusze Unijne

Warsztaty jogi

ID 3233

Czas trwania:

30-60 min

Szkolenie organizowane w formie zamkniętej

Opis szkolenia

Obecnie joga zdobywa coraz więcej zwolenników, a jej regularne praktykowanie pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Ćwiczenia jogi mogą poprawić sprawność układu mięśniowo-szkieletowego i krążenia oraz przyczynić się do zmniejszenia ryzyka wielu chorób cywilizacyjnych. Co więcej, opanowanie jej technik relaksacyjnych korzystnie wpływa na samopoczucie i uważność.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników i pracodawców, wdrażających i realizujących programy wellbeingowe w organizacji.

Zawartość

Warsztaty zawierają praktyczne wskazówki w zakresie technik relaksacji oraz odpowiednio dopasowane zestawy ćwiczeń o niskiej intensywności.

    Zapytaj o szczegóły

    Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

    Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

    Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

    Chcesz o coś zapytać?