Bezpłatny moduł e-learningowy z pierwszej pomocy

Aktualna sytuacja w Polsce i na świecie spowodowana pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 sprawia, że jeszcze dokładniej należy przyjrzeć się i przeanalizować niektóre zachowania czy zasady postępowania.

Mając świadomość tego zagrożenia oraz strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy, Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wydała nowe wytyczne dotyczące prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach pierwszej pomocy, w warunkach pozaszpitalnych.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów przygotowaliśmy specjalny moduł szkolenia e-learningowego, w którym szczegółowo przedstawiamy wszystkie wytyczne ERC.

Do każdego szkolenia e-learningowego wykupionego na naszej platformie, moduł z najnowszymi wytycznymi w zakresie RKO udostępniamy bezpłatnie. Doskonałym uzupełnieniem tego modułu będzie szkolenie e-learningowe z pierwszej pomocy – otrzymasz wówczas komplet informacji na temat podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, wraz z resuscytacją krążeniowo-oddechową, a do tego najnowsze wytyczne ERC.

Więcej o najnowszych wytycznych ERC przeczytasz również w artykule na naszym firmowych blogu – zachęcamy Cię do zapoznania się z nim.

>> PRZECZYTAJ ARTYKUŁ <<

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń e-learningowych, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia w zakresie:

  • bhp,
  • pierwszej pomocy,
  • ochrony przeciwpożarowej,
  • ochrony środowiska,
  • podstaw epidemiologii chorób zakaźnych.

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego (kliknij tutaj) lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami w zakresie e-learningu:

Natalia Kadela
tel.: +48 797 703 452
e-learning@teamprevent.pl

Dominika Rozmus
tel.: +48 882 041 392
e-learning@teamprevent.pl

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Ergonomia stanowiska pracy

Ergonomiczne miejsce pracy

Podczas swojej pracy większość czasu spędzasz przy biurku, przed komputerem? Osiem godzin dziennie, codziennie to dużo czasu. Odpowiednie ustawienie biurka, krzesła i monitora ma wpływ na Twoje zdrowie, samopoczucie w

Czytaj więcej »
Korzyści z pandemii #zostańwdomu

Korzyści z pandemii

Cykl artykułów #zostańwdomu Co byś zrobił, gdybyś musiał zostać w domu na zawsze? Jakbyś wtedy żył? Jakie byłyby Twoje obowiązki i rozrywki? Niektórzy z nas właśnie tak funkcjonują na co

Czytaj więcej »
Praca zespołowa

Zarządzanie zespołem

Każdy szef, dyrektor, czy kierownik jest przywódcą, na którym spoczywa odpowiedzialność formowania i zarządzania zespołem pracowników, niezależnie od tego czy podlega mu jeden pracownik, czy kilkunastoosobowy zespół. Dobre zarządzanie polega

Czytaj więcej »