Fundusze Unijne

Bezpłatny moduł e-learningowy z pierwszej pomocy

Aktualna sytuacja w Polsce i na świecie spowodowana pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 sprawia, że jeszcze dokładniej należy przyjrzeć się i przeanalizować niektóre zachowania czy zasady postępowania.

Mając świadomość tego zagrożenia oraz strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy, Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wydała nowe wytyczne dotyczące prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach pierwszej pomocy, w warunkach pozaszpitalnych.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów przygotowaliśmy specjalny moduł szkolenia e-learningowego, w którym szczegółowo przedstawiamy wszystkie wytyczne ERC.

Do każdego szkolenia e-learningowego wykupionego na naszej platformie, moduł z najnowszymi wytycznymi w zakresie RKO udostępniamy bezpłatnie. Doskonałym uzupełnieniem tego modułu będzie szkolenie e-learningowe z pierwszej pomocy – otrzymasz wówczas komplet informacji na temat podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, wraz z resuscytacją krążeniowo-oddechową, a do tego najnowsze wytyczne ERC.

Więcej o najnowszych wytycznych ERC przeczytasz również w artykule na naszym firmowych blogu – zachęcamy Cię do zapoznania się z nim.

>> PRZECZYTAJ ARTYKUŁ <<

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń e-learningowych, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia w zakresie:

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego (kliknij tutaj) lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami w zakresie e-learningu:

Natalia Kadela
tel.: +48 797 703 452
e-learning@sqda.pl

Dominika Rozmus
tel.: +48 882 041 392
e-learning@sqda.pl

    Chcesz o coś zapytać?