unia_31

Bezpłatny moduł e-learningowy z pierwszej pomocy

Aktualna sytuacja w Polsce i na świecie spowodowana pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 sprawia, że jeszcze dokładniej należy przyjrzeć się i przeanalizować niektóre zachowania czy zasady postępowania.

Mając świadomość tego zagrożenia oraz strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy, Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wydała nowe wytyczne dotyczące prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach pierwszej pomocy, w warunkach pozaszpitalnych.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów przygotowaliśmy specjalny moduł szkolenia e-learningowego, w którym szczegółowo przedstawiamy wszystkie wytyczne ERC.

Do każdego szkolenia e-learningowego wykupionego na naszej platformie, moduł z najnowszymi wytycznymi w zakresie RKO udostępniamy bezpłatnie. Doskonałym uzupełnieniem tego modułu będzie szkolenie e-learningowe z pierwszej pomocy – otrzymasz wówczas komplet informacji na temat podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, wraz z resuscytacją krążeniowo-oddechową, a do tego najnowsze wytyczne ERC.

Więcej o najnowszych wytycznych ERC przeczytasz również w artykule na naszym firmowych blogu – zachęcamy Cię do zapoznania się z nim.

>> PRZECZYTAJ ARTYKUŁ <<

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń e-learningowych, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia w zakresie:

  • bhp,
  • pierwszej pomocy,
  • ochrony przeciwpożarowej,
  • ochrony środowiska,
  • podstaw epidemiologii chorób zakaźnych.

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego (kliknij tutaj) lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami w zakresie e-learningu:

Natalia Kadela
tel.: +48 797 703 452
e-learning@sqda.pl

Dominika Rozmus
tel.: +48 882 041 392
e-learning@sqda.pl

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn
Sprawozdawczość odpady za 2019r.

Sprawozdawczość odpadowa za 2019 rok

Termin składania sprawozdań odpadowych za 2019 rok dobiega końca. Zobowiązanym do składania rocznych sprawozdań, zgodnie z art. 75 ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach, jest: 1) wytwórca obowiązany

Czytaj więcej »
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Po ilu latach musimy powtórzyć okresowe szkolenie bhp?

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »