unia_31

Kupując kurs dot. COVID-19 wspierasz medyków

Jako organizacja zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby dbać o ludzkie zdrowie i życie.  Podjęliśmy decyzję, że wszystkie zyski ze sprzedaży szkolenia e-learningowego o COVID-19 zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych środków ochronnych dla polskich placówek medycznych. Dbajmy o rzetelną wiedzę, o zdrowie nasze i o zdrowie tych, którzy w tej chwili potrzebują tego najbardziej.

W tym momencie, aby umożliwić zakup kursu praktycznie każdemu, obniżyliśmy jego cenę do 5 zł. Dokładnie tyle, ile kosztuje dzisiaj jedna maseczka ochronna.

Kupując szkolenie pomagasz pracownikom służby zdrowia, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie, a jednocześnie uzyskujesz dostęp do rzetelnej wiedzy, sprawdzonych informacji i danych, które pochodzą z potwierdzonych źródeł.

Szkolenie możesz kupić i opłacić bezpośrednio na stronie kursu >>kliknij tutaj<<

Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz kupić większą liczbę kursów, skontaktuj się z nami:
Marzenna Skubiszyńska
tel.: +48 618 182 255
marzenna.skubiszynska@sqda.pl


Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn
Raport 8d

Raport 8D

W obecnym świecie motoryzacyjnym spotykamy się z ogromną ilością wymagań stawianych przez klientów. Wymagania przekazywane są w łańcuchu dostaw do źródła wytwarzania. Niemniej jednak nie wszyscy dostawcy w łańcuchu dostaw

Czytaj więcej »
Korzyści z pandemii #zostańwdomu

Korzyści z pandemii

Cykl artykułów #zostańwdomu Co byś zrobił, gdybyś musiał zostać w domu na zawsze? Jakbyś wtedy żył? Jakie byłyby Twoje obowiązki i rozrywki? Niektórzy z nas właśnie tak funkcjonują na co

Czytaj więcej »