Fundusze Unijne

Specjalista ds. ochrony środowiska – aktualne przepisy prawne – wersja podstawowa

ID 3241

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat SQD Alliance

Czas trwania:

3 dni

Opis szkolenia

Ochrona środowiska w firmie stanowi ważne zagadnienie zarówno w ujęciu prawnym, jak i ekonomicznym. Przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów prawnych jest nie tylko obowiązkiem przedsiębiorcy, ale i wpływa na finanse jego działalności. Głównym celem trzydniowego intensywnego szkolenia jest aktualizacja wiedzy z zakresu zmieniających się przepisów prawnych w dziedzinie ochrony środowiska oraz omówienie wzorcowych dokumentów.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do specjalistów ds. ochrony środowiska lub osób odpowiedzialnych za system zarządzania środowiskowego, działy ochrony środowiska oraz audytorów wewnętrznych w przedsiębiorstwach.

Zawartość

 • Dzień I: Prawo wodne – praktyczne podejście, interpretacje przepisów po nowelizacji ustawy.
 • Dzień II:Zasady prawidłowej gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie.
 • Dzień III: Emisja zanieczyszczeń do powietrza, opłaty za korzystanie ze środowiska oraz podstawy raportowania KOBIZE i PRTR.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, wydanie certyfikatu, obiady, przerwy kawowe, komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?