Światowy Dzień Ochrony Środowiska

W dniu 5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Odpowiedzialność za naszą planetę spoczywa nie tylko na każdym z nas, ale również na firmach i przedsiębiorstwach w których pracujemy, i którymi zarządzamy.

Dbanie o środowisko, przestrzeganie norm i zmiana biznesu na bardziej ekologiczny są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Redukcja emisji gazów cieplarnianych, zmiana źródeł energii na odnawialne czy inwestycje w proekologiczne rozwiązania powinny znajdować się teraz w planach każdej organizacji. Równie ważna jest analiza całego łańcucha produkcji i dostawców – ekologia jest ważna na każdym poziomie i etapie.

Warto również motywować pracowników aby zmieniali swój styl życia na przyjazny środowisku, na przykład wprowadzając segregację odpadów, zachęcając do przyjeżdżania do biura na rowerze, czy organizując akcje uświadamiające albo wspólne sadzenie drzew.

Tylko działając razem, kompleksowo i natychmiast, możemy przyczynić się do poprawy stanu naszego ekosystemu. Nie jest to łatwe, dlatego prowadząc ekologiczny biznes warto skorzystać ze wsparcia specjalistów ds. Ochrony Środowiska Team Prevent. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak możemy pomóc Twojej firmie zapoznaj się z naszą ofertą (kliknij tutaj) lub zapytaj nas o szczegóły (formularz kontaktowy).

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Nowotwór piersi - badania

Jak poprawnie wykonać samobadanie piersi?

Wśród nowotworów dotykających kobiety, pierwsze miejsce zajmuje rak piersi. Ten groźny nowotwór wykryty odpowiednio wcześnie, jest jednak całkowicie uleczalny. Pomóc w tym może przede wszystkim samobadanie piersi, które należy wykonywać

Czytaj więcej »