Fundusze Unijne

Sekret młodości – poznaj żywność o działaniu anty-aging

ID 3231

Czas trwania:

60 minut

Szkolenie organizowane w formie zamkniętej

Opis szkolenia

Niektóre substancje zawarte w żywności, szczególnie te o działaniu przeciwutleniającym, słyną ze swoich właściwości opóźniających starzenie się. Odpowiednio skomponowana dieta anty-aging wpływa pozytywnie na wygląd i stan skóry oraz chroni nasz organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega niektórym schorzeniom związanym z wiekiem. Podczas szkolenia dowiesz się, jaką żywność warto wprowadzić do swojej diety, aby zachować zdrowie i piękny wygląd na długie lata.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników i pracodawców, zainteresowanych budowaniem kultury zdrowia w miejscu pracy.

Zawartość

 • Proces starzenia się – na czym polega i co wpływa na jego tempo.
 • Żywność długowieczności – zachowaj zdrowie i piękny wygląd na długie lata.
 • Zasady diety anty-aging.

Efekty kształcenia

 • Poznanie czynników wpływających na tempo starzenia się komórek organizmu.
 • Znajomość wpływu żywności i składników odżywczych na powstawanie chorób „starczych” i kondycję mózgu.
 • Umiejętność komponowania zdrowych posiłków opóźniających starzenie się organizmu.
 • Znajomość podstawowych zasad diety spowalniających procesy starzenia.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?