Fundusze Unijne

Ważne

Auditor procesu VDA 6.3 – warsztaty dla certyfikowanych auditorów procesu (ID 341) - szkolenie wzorcowe 2021

Szanowni Państwo,

Z dniem 02.01.2023 w życie weszła aktualizacja zakresu tematycznego VDA 6.3 , bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nowymi wytycznymi dopuszczającymi do egzaminu na Auditora procesu VDA 6.3 czy odnowienia uprawnień. Wymagania te znajdują się w zakładkach „ Dopuszczenie do egzaminu na auditora procesu VDA 6.3” oraz „Odnowienie uprawnień auditora procesu VDA 6.3”

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: szkolenia@sqda.pl

VDA QMC

VDA QMC jest jedną z najbardziej renomowanych organizacji szkoleniowych na świecie, specjalizującą się w szkoleniach jakościowych branży motoryzacyjnej.

Zadania i oferta VDA QMC są tak różnorodne, jak codzienność przemysłu motoryzacyjnego. Zakres sięga od rozwoju systemów i metod, po planowanie systemów zarządzania jakością w automotive.

Firmy członkowskie VDA tworzą gremium jakościowe. Członkami tego grona są wszyscy niemieccy producenci samochodów oraz ich dostawcy reprezentowani przez szefów jakości.

Szkolenia na licencji VDA QMC

SQD Alliance Sp. z o.o. jest jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce, niezmiennie od 2009 r. Dodatkowo posiadamy rozszerzoną licencję VDA QMC. Oznacza to, że realizowane przez nas szkolenia odbywają się nie tylko w Polsce, ale także na terenie Bułgarii oraz Ukrainy.

Dlaczego warto wybrać szkolenia licencjonowane?

  • Dostęp do specyficznych dla branży motoryzacyjnej uregulowań wypracowanych przez komitety techniczne VDA QMC.
  • Wysoki poziom merytoryczny uwzględniający najnowsze standardy branży motoryzacyjnej.
  • Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów wywodzących się z grup roboczych lub zatwierdzanych każdorazowo przez VDA QMC.
  • Tłumaczenie przez SQD Alliance Sp. z o.o. zarówno autoryzowanych publikacji IATF oraz VDA, jak i materiałów szkoleniowych na szkolenia licencyjne, pozwala zachować spójność nomenklatury i uniknąć rozbieżności merytorycznej tłumaczeń.

VDA QMC zmieniło formę potwierdzenia uprawnień zdobytych po zdanym egzaminie lub w przypadku ich odnowienia. Karty i certyfikaty wydawane dotychczas w formie papierowej po zdaniu egzaminu zostały zastąpione elektroniczną wersją certyfikatu z indywidualnym numerem auditora.

W przypadku odnowienia uprawnień auditora procesu VDA 6.3 obowiązuje forma papierowa certyfikatu, natomiast karty auditora nie będą wydawane.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.