Konferencja Regionalna VDA QMC

W dniu 09.06.2017 w Luboniu k. Poznania odbyła się Konferencja Regionalna VDA QMC, organizowana przez Verband der Automobilindustrie przy współudziale licencjobiorcy na teren Polski, Team Prevent Poland.

Konferencja skierowana była do firm korzystających z licencjonowanych szkoleń VDA w Polsce. Miała na celu przekazać nowości w zakresie wymagań motoryzacyjnych i uczulić na jeszcze lepsze ich spełnianie.

W konferencji wzięło udział 115 uczestników z 71 firm.

Tematami omówionymi  podczas Konferencji były:

  • Schemat certyfikacji wg IATF – obecny status przejścia na IATF 16949
  • Wymagania dla Pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa Wyrobu
  • Zarządzanie jakością w Volkswagen Polska
  • Wydanie 2016  VDA 6.3
  • Połączenie podręczników FMEA wg VDA i AIAG
  • Proces Analizy Zwrotów z Rynku

Prelekcje prowadzili specjaliści z ramienia VDA QMC oraz Team Prevent Poland.

W czasie przerw istniała możliwość wymiany spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy uczestnikami Konferencji, a także skonsultowania się z przedstawicielami obu stron organizujących.

Konferencje Regionalne VDA QMC odbywają się w poszczególnych krajach co kilka lat, a więc udział w tegorocznej polskiej ich odsłonie był unikatową możliwością uzyskania bezpośredniego przekazu wiedzy i doświadczenia od organu tworzącego wymagania  dla przemysłu motoryzacyjnego. Kolejna taka możliwość, jak zapowiedziano na Konferencji, pojawi się w grudniu na spotkaniu TOP automotive 2017 w Łodzi.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Otwarty Dzień Zdrowia

Już na początku czerwca (07.06.2017 r.) zapraszamy na Otwarty Dzień Zdrowia, który odbędzie się w Pszczynie. Tym razem podczas Dnia Otwartego skupimy się na zarządzaniu pracownikami 50+. Zaplanowaliśmy dla Państwa nie tylko

Czytaj więcej »
Team Prevent z Gazelą Biznesu

Team Prevent z Gazelą Biznesu

11 marca 2019 r. w Warszawie odbyła się 19. Gala „Gazele Biznesu” organizowana przez Puls Biznesu. Firma Team Prevent Poland Sp. z o.o. została wyróżniona i dołączyła do klubu Gazel

Czytaj więcej »